← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Можна тест на вагітність робити до затримки

Чи можна робити тест на вагітність до затримки місячних

Чи можна робити тест на вагітність до затримки місячнихМожна тест на вагітність робити до затримки і отримати при цьому вірний результат, адже інструкція по застосуванню більшості діагностичних засобів чітко говорить про те, що робити пробу треба лише у випадку, коли «планова» менструація так і не настала. Чи покаже тест на вагітність до затримки буде залежати від багатьох факторів, в тому числі і терміну, що пройшов після запліднення яйцеклітини, та індивідуальних особливостей організму. Нижче розглянуто, коли можна сподіватися на точний результат і чи варто це робити взагалі, а також надано поради щодо вибору тесту.

Коли чекати зовсім немає сил

Якщо ви хочете визначити вагітність ще до затримки менструації, це можна зробити за непрямими ознаками. У багатьох жінок починає боліти груди, підвищується температура, з'являється сонливість і швидка стомлюваність. Звичайно, це непрямі ознаки, і їх наявність ще не вказує на те, що ви опинилися в цікавому положенні. Точно визначити вагітність можна в домашніх умовах, провівши відповідний тест, або в поліклініці на прийомі у гінеколога, зробивши УЗД.

Перший варіант багатьом підходить більше - адже досить просто купити тест-смужку в аптеці і зібрати ранкову порцію сечі. Саме в ній при наявності вагітності буде присутній особливий гормон ХГЛ, на який дають реакцію речовини, що використовують для просочення тесту. Якщо ХГЛ присутній в достатній кількості - ви вагітні.

Звичайні тести показують достовірний результат, якщо вміст гормону в сечі становить 25 ммо/моль і вище. Але можна знайти і особливо чутливі новинки, в тому числі «струменеві» тести, які реагують на вміст гормонів у 20 і навіть 10 ммо/моль. Дана інформація вказана на упаковці. Так чи інакше, робити тест на вагітність краще ближче до початку менструації, навіть якщо ви купили самий чутливий продукт. Саме тоді ви зможете отримати більш-менш точний результат, хоча друга смужка, швидше за все, буде виражена слабо.

Які чинники впливають на результат

Отже, чи можна робити тест на вагітність до затримки місячних - адже вам так не терпиться дізнатися відповідь. Варто мати на увазі, що проба, зроблена «до», часто не дає правильну відповідь. Ось чому це відбувається: зазвичай після зачаття імплантація яйцеклітини в стінку матки відбувається через тиждень - 10 днів після овуляції. Але є вірогідність того, що це сталося раніше - наприклад, на 3-й день, або пізніше - на 11-й або 12-й. У першому випадку, при ранній імплантації, рівень гормону ХЧГ буде достатнім для виявлення вагітність ще до затримки. А ось в пізньому варіанті дізнатися ваше «положення» можна буде лише тоді, коли місячні не прийдуть вчасно. Враховуючи, що самостійно визначити день імплантації яйцеклітини неможливо, проведений до затримки тест на вагітність буде схожа на гру в рулетку. А його результат не можна буде назвати достовірним. Ось тому лікарі і виробники так рекомендують дочекатися першого дня затримки і вже тоді, з точністю до 95-99%, визначити вагітні ви чи ні.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua