← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Можна тест на вагітність робити ввечері

Коли можна робити тест на вагітність

Тест на вагітність можна робити вдень або ввечеріМожна тест на вагітність робити ввечері або краще почекати до ранку, як це рекомендують виробники? У цьому їх рекомендації з думкою обивателів розходяться. Нижче детально розказано про те, коли можна проводити тест на вагітність та наскільки правдивим буде його результат в залежності від того чи іншого часу доби.

Загальна інформація та рекомендації

Навіть найбільш чутливі тести, зроблені протягом першого тижня затримки, зможуть дати відповідь з точністю до 95-99%. Принцип дії всіх «смужок» на визначення вагітності полягає в тому, що вони просочені спеціальними реактивами, які реагують на наявність гормону ХГЛ у сечі. Коли його кількість в організмі стає достатнім - а це зазвичай відбувається через 2-3 тижні після зачаття, тести показують парне число смужок. Варто враховувати, що ранкова сеча - найбільш концентроване, тому наявність гормону в ній вища, ніж у тій, що виробляється ввечері та протягом дня. Тому якщо ви розраховуєте на ранню діагностику вагітності, наприклад, робите тест в перші кілька днів після затримки, найкраще для його проведення використовувати саме ранкову сечу. Якщо вашої передбачуваної вагітності більше 3 тижнів, то концентрація гормону ХГЛ в організмі вже дуже висока, і тест покаже правильний результат при виконанні його в будь-який час доби.

Коли чекати не хочеться

Проте, тест на вагітність можна робити вдень або ввечері, якщо він «струменевий». Подібні можна купити в будь-якій великій аптеці - «струменеві» тести вважаються надчуттєвими і здатні визначити наявність вагітності з точністю до 97-98% вже в першу добу затримки, а то й раніше. Зверніть увагу, що на упаковці повинно бути написано 10 ммо/мл (показник мінімально необхідної концентрації гормону ХГЛ, на яку здатна зреагувати тест). Варто пам'ятати, що занадто рання діагностика вагітності (до початку затримки менструації) може і не дати точний результат, є ймовірність, що друга смужка - звичайно, якщо ви дійсно вагітні, проявиться слабо, або не буде взагалі. В цьому випадку потрібно почекати до ранку і зробити повторну спробу провести тест ще раз з використанням ранкової сечі. Так чи інакше, сучасні продукти здатні розпізнати вагітність на ранніх термінах, єдине, купувати тести потрібно лише у перевірених аптеках, обов'язково звертаючи увагу на термін придатності, оскільки прострочений може ввести вас в оману, показавши помилковий результат.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua