← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна ходити в церкву під час місячних

Чи можна ходити в церкву під час місячних?

Чи можна ходити в церкву під час місячнихчи Можна ходити в церкву під час місячних? Єдиної думки тут немає. Можна почитати всілякі релігійні форуми, питання священнослужителів та їх відповіді, але їх думки в цьому питанні не сходяться. Більшість посилається на Старий завіт. Нібито ходити в церкву під час місячних не можна, так як менструація - є наслідок невдалої вагітності, і жінка повинна нести за це відповідальність. Крім того, під час менструації виділяються «нечистоти» у вигляді відмерлих тканин ендометрію, ніж оскверняється церква. Ця думка вельми і вельми сумнівно. Раніше можна було зрозуміти, що священнослужителі побоювалися того, що жінка під час менструації осквернить своїми виділеннями божий храм, так як надійність засобів гігієни (якщо їх можна так назвати) залишала бажати кращого. Але сучасні засоби інтимної гігієни навряд чи можуть підвести. Крім того, у Новому Заповіті розповідається про те, як Ісус зцілив менструирующую жінку. Вона доторкнулася до спасителя, але це не посчиталось гріхом. Тоді який же може бути гріх у тому, що жінка в критичні дні просто заходить в божий храм помолитися?

Логіка здавалося б зрозуміла, і жінки анітрохи не винні в тому, що їм дано природою таке «покарання», але багато батюшки все ж просять утриматися від священних таїнств в період критичних днів. Тому, наприклад, хрещення своєї дитини потрібно планувати на «чисті» дні. Якщо ж планування дало збій, то таїнство переносити не потрібно, просто бути присутнім під час обряду в церкві вам не дозволять, а після ви зможете зайти. Інші святі таїнства також під час місячних заборонені Церквою, але послаблення можуть бути зроблені, якщо, наприклад, жінка важко хвора, перед операцією та в інших складних ситуаціях.

І заборона цей не настільки строгий. Заходити в церкву жінкам можна в будь-який день, але тільки доторкатися до Євангелія, ікон, бути присутнім при таїнствах не можна. Однак, і такий, здавалося б невеликий заборону часто сприймається в штики. На це освічені священики відповідають приблизно так: «Справа не в тому, що жінка «не чиста» істота, а в тому, що при кровотечі не можна доторкатися до святинь. Приміром, якщо служитель церкви поранить руку, то він також не повинен доторкатися до ікон, божественних книг і т. д.». Це думка щодо того, чи можна ходити в церкву під час місячних найбільш адекватне і не ранить жіноче самолюбство.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua