← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна завагітніти до овуляції

Ймовірність завагітніти до овуляції

Чи можна завагітніти, якщо па був за 1, 2, 3, 4, 5 або 6 днів до овуляціїчи Можна завагітніти до овуляції чи це міф? Розбіжності зазвичай виникають тільки через формулювання даного питання. Так, вагітність може наступити, якщо статевий акт був раніше ніж яйцеклітина покинула фолікул. Але тільки зачаття відбувається вже після цього... Поговоримо про те, як можна збільшити або зменшити шанси на зачаття в разі статевого акту, що стався раніше, ніж сталася овуляція.

Чи можна завагітніти, якщо па був за 1, 2, 3, 4 дні до овуляції, можливо таке? Так, цілком, якщо мікрофлора піхви лужна, а сперматозоїди «живучі». Природно, тим, хто хоче, щоб зачаття відбулося, потрібно постаратися зробити все, щоб якомога більше сперматозоїдів залишилися життєздатними до моменту виходу яйцеклітини з фолікула. А це значить, не варто, особливо в перші години після статевого акту, спринцюватися, вводити в піхву різні лікарські засоби. Омивати водою статеві органи можна. Але потрібно дозволити сперматозоїдам проникнути в матку, а це значить, що після статевого акту слід деякий час полежати, причому бажано з піднятим тазом (під неї можна покласти подушку).

Завагітніти можна за 5, 6 днів до овуляції, так як сперматозоїди можуть жити в статевих шляхах жінки до 7 діб. Але ймовірність зачаття невелика. Проте в тому випадку, якщо зачаття зовсім не планується, у жінки є можливість скористатися засобами екстреної контрацепції, які блокують овуляцію, не дадуть їй відбутися. Але це потрібно зробити якомога швидше, так як з кожними цілодобово зволікання зростає ймовірність пропустити «народження» яйцеклітини. Бажано прийняти препарат у перші ж години після незахищеного статевого акту. Врахуйте, що ймовірність завагітніти за день до овуляції набагато вище, ніж за кілька. Але засоби екстреної контрацепції не повинні застосовуватися регулярно. Якщо є бажання пити протизаплідні таблетки - приймайте пероральні контрацептиви за схемою. У цих пігулках міститься мінімальна кількість гормонів, але за рахунок регулярного приймання препарату, ці дози виявляються ефективними. Дані препарати успішно блокують настання овуляції.

Саме вірне твердження - можна завагітніти після овуляції, якщо з цього моменту пройшло не більше 1-2 доби, так як життєвий цикл яйцеклітини набагато коротше, ніж у сперматозоїда. Після загибелі яйцеклітини, в цьому менструальному циклі, завагітніти неможливо.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua