← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна завагітніти, якщо предохраняешься

Можна захищаючись завагітніти?

Чи можна завагітніти, якщо предохраняешьсячи Можна завагітніти, якщо предохраняешься сучасними контрацептивами? На жаль так, хоч і ця ймовірність дуже мала. До речі, винними у наступила вагітність (на тлі оберігання від неї) часто стають самі жінки, які не дотримуються інструкцію до свого контрацептиву. Давайте розглянемо в яких випадках захищаючись завагітніти можна і детальніше поговоримо про різного типу контрацепції та її позитивних і негативних якостях.

Внутрішньоматкові спіралі

Років 20 тому вони були шалено популярні, зараз же популярність кілька померкла в зв'язку з великою поширеністю і доступністю оральних контрацептивів. Але про них пізніше. У чому ж переваги і недоліки ВМС? До переваг відноситься, перш за все, їх надійність, зручність і термін дії. Поставивши спіраль, можна 5-7 років не турбуватися про те, що настане незапланована вагітність. Якщо ж захочеться завести дитину, нічого не заважає сходити до гінеколога, який прибере спіраль. До мінусів відноситься ймовірність экспульсии спіралі (мимовільного випадання), маткових кровотеч і більш рясних і тривалих менструацій. Крім того, спіраллю захищаючись завагітніти можна все-таки. Такі випадки рідкісні, але статистика невблаганна.

Презервативи

Ще один дуже популярний вже багато десятків років вид контрацепції і позитивно себе зарекомендував. Цікаво, а чи можна завагітніти, якщо предохраняешься презервативом? Цілком, якщо користуватися ним не за інструкцією. Наприклад, деякі люди то в цілях економії, чи то з незнання, чи то в пориві пристрасті можуть використовувати презерватив для двох статевих актів. Що неприпустимо. Інші примудряються використовувати в якості мастила дитячий крем, вазелін та інші непридатні для цих цілей кошти, які руйнують презерватив. Ну і нарешті, презерватив потрібно вміти акуратно одягати, особливо дівчатам з гострими довгими нігтями. При дотриманні інструкції та вищенаведених простих рекомендацій, ефективність презерватива досягає практично 100%, якщо виріб якісний. А якісний виріб з більшою часткою ймовірності можна придбати в аптеці, ніж де-небудь в кіоску або в супермаркеті.

Оральні контрацептиви

Вони широко відомі, як протизаплідні таблетки. Всі гінекологи стверджують, що саме вони - надійні в плані запобігання від небажаної вагітності. І все-таки, теоретично можна завагітніти, якщо предохраняешься оральними контрацептивами? Так, безсумнівно. Таке трапляється з дівчатами, які не люблять читати та виконувати інструкції до пігулок. Найчастіші причини невдач.

1. Несвоєчасний прийом протизаплідних таблеток (їх потрібно пити щодня в один і той же час, при запізненні більше 6-12 годин контрацептивний ефект знижується).

2. Одночасний прийом інших лікарських засобів, що знижують ефективність ОК. До таких ліків відносяться, перш за все, антибіотики (їх перелік подано в інструкції), але є і засоби народної медицини - звіробій.

3. Пронос, блювання, відбулися менш, ніж через 4 години після прийому таблетки.

Але все ж найбільш поширені пропуски таблеток. Неорганізованим дівчатам можна порекомендувати замінити таблетки піхвовим кільцем Нова-Ринг, яке вставляється в піхву один раз на початку менструального циклу і надійно вберігає від незапланованої вагітності весь місяць.

«Хімічна» контрацепція

До такої ставляться зараз широко рекламовані свічки Фарматекс та Патентекс-Овал. До речі, вони виробляють не тільки контрацептиви у вигляді свічок, але і вагінальних таблеток, тампонів і кремів. Виробники запевняють, що вони надійно захищають від настання вагітності, на ділі ж виходить, що так захищаючись завагітніти можна... Головна складність тут полягає в тому, щоб виконати інструкцію. Справа в тому, що для того, щоб речовина, «обезоруживающее» сперматозоїди, рівномірно розподілилося всередині, потрібно приблизно 10 хвилин. Але мало хто з пар вичікує навіть такий короткий період часу. Ось і результат... А хтось вважає, що можна скористатися свічкою і після статевого акту, але це марно...Інші способи оберігання від вагітності

Тими способами, які ми наведемо нижче, застерігаючись завагітніти можна з великою часткою ймовірності.

1. Календарний метод і метод вимірювання базальної температури.

2. Перерваний статевий акт.

3. Спринцювання після статевого акту.

Таким чином, можна зробити висновок, що найкращою контрацепцією є оральні контрацептиви. Але, на жаль, вони не всім підходять. Але і інші перераховані кошти також дуже ефективні. Головне - захищаючись, чітко дотримуватися інструкції.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua