← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна завагітніти від змазки (виділень)

Чи можна завагітніти від чоловічих виділень (мастила)?

Чи можна завагітніти від мастилачи Можна завагітніти від змазки (виділень)? Таке питання задають багато жінок, які охороняються з партнером від небажаної вагітності методом переривання статевого акту. Як ви вже здогадалися, маються на увазі чоловічі виділення, а саме - предэякуляционная рідина. Ось такі виділення спостерігаються ще до сім'явиверження. І в цій рідині міститься невелика кількість сперми, таку кількість, якого буде цілком достатньо, щоб відбулося зачаття. Пам'ятайте, що для зачаття вистачить одного-єдиного сперматозоїда...

Завагітніти від змазки (виділень) можна - це вам підтвердить будь-гінеколог, напевно, мало не щодня, з-за помилки щодо перерваного статевого акту, направляючий не бажають мати дитину жінок на аборт. Так, багато використовують перерваний статевий акт в якості контрацепції, але цей метод дає осічки приблизно в половині випадків у здорових, молодих пар. І це не найстрашніше. Набагато страшніше, якщо таким чином охороняються пари, в яких один з партнерів є носієм якої-небудь інфекції, що передається статевим шляхом. У таких випадках надійним захистом може стати тільки презерватив.

Але раз можна завагітніти від змазки (виділень), то чому вагітніють не всі пари? Адже дуже багато за кілька років успішно займаються таким чином сексом, але не обзаводяться дітьми. Не варто забувати, що не всі з нас мають сильну статеву конституцію. У жінок овуляція відбувається не кожен місяць, а з віком частота їх стає ще менше. Вагітність може не настати, якщо статеві акти не відрізняються великою регулярністю, і з волі випадку або партнерів, які розуміють жіночу фізіологію, статеві контакти просто не випадають на дні, сприятливі для зачаття й, власне, на саму овуляцію.

Інший варіант - коли у чоловіка в спермі міститься не так багато життєздатних сперматозоїдів, а значить - в предъэякуляционной рідини їх зовсім мізерна кількість. Ще додамо до того не надто сприятливу для сперматозоїдів мікрофлору піхви (кисле середовище), і висновок напрошується сам собою. Більше шансів вийти «неушкодженими» при такій контрацепції мають пари, в яких партнери страждають безпліддям. Але якщо вагітність не бажана, то ризикувати в будь-якому випадку не варто. Адже в аптеках представлений такий широкий вибір контрацептивів, кожна пара підбере для себе підходящий і набагато більш надійний, так і приємний, ніж перерваний статевий акт.

Та й взагалі потрібно більше думати не про те, чи можна завагітніти від виділень, а про своїх взаєминах з партнером, про фізичному і психічному здоров'ї. Якщо ви вже ставите цим питанням, значить не дуже довіряєте даної контрацепції (і правильно робите), недовіра породжує страх, страх породжує скованість. Все це призводить до того, що жінка не отримує задоволення від інтимних стосунків, вже краще повне утримання. А чоловік не отримує задоволення, так як повинен з самого початку статевого акту і до кінця контролювати свою еякуляцію. Теж не надто велике задоволення.

Ну, і останнім аргументом на користь ефективної контрацепції нехай стане те, що у спермі містяться сприятливі для жінки біологічні речовини. А значить, немає ніякого сенсу блокувати доступ. Внутрішньоматкова спіраль і різні гормональні контрацептиви дозволять вам насолоджуватися інтимом, без страху того, що завагітніти від змазки (виділень) теж можна.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua