← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна завагітніти перед місячними

Чи можна завагітніти перед самими місячними

Чи можна завагітніти перед місячнимичи Можна завагітніти перед місячними? Звичайно ні! - дадуть відповідь «просунуті» дами, більш-менш володіють інформацією про фази циклу. Однак відповідь цей не завжди вірний... Зачати можна в будь-який день циклу, в тому числі і завагітніти перед місячними. І ось чому.

Прийнято вважати, що овуляція відбувається у всіх жінок на 14-16 день циклу. Однак бувають «похибки» як в одну, так і в іншу сторону, якщо тривалість менструального циклу менше або більше 28 днів. У першому випадку овуляція може відбутися відразу після закінчення місячних, відповідно завагітніти можна навіть на початку циклу. При другому варіанті овуляція відбувається трохи пізніше. Але ця інформація не дивна для багатьох дорослих, начитаних жінок, і багато хто навіть знає на який день відбувається овуляція. Але це тільки в тому випадку, якщо менструальний цикл завжди має однакову тривалість. А чи багато хто з нас можуть похвалитися такою регулярністю? Навряд чи... А отже, на питання: чи можна завагітніти за кілька днів до місячних - відповідь позитивна.

Особливо слід бути обережними і уважними тим, у кого менструальний цикл сильно «скаче». Так як жінка може бути впевненою в тому, що овуляція вже відбулася, і ось-ось почнуться місячні, тоді як овуляторная фаза тільки настала, і можна завагітніти при незахищеному статевому акті. Таким чином, зародитися нове життя може і на 25-й день циклу, коли за розрахунками ось-ось має розпочатися менструальна кровотеча.

Як же тоді вираховувати овуляцію?

Напевно, цим питанням зараз стурбовані жінки, які охороняються календарним методом. Найпростішим і доступним способом є вимірювання базальної температури. Однак і цей спосіб не завжди достовірний. Навіть найменший стрес або невелике нездужання може спровокувати неправильні значення на градуснику. Надійніше будуть тести на овуляцію, але робити їх декілька днів підряд у цілях контрацепції навряд чи хто буде, і вже тим більше ніхто не піде на УЗД. Крім того, завагітніти можна, навіть якщо статевий акт був за кілька днів до виходу яйцеклітини. Сперматозоїди можуть спокійно існувати в жіночих статевих шляхах декілька діб, чекаючи яйцеклітини.

З усього вищесказаного можна зробити тільки той висновок, що захищатися треба постійно, особливо якщо сексуальні відносини регулярні (не менш 1 рази в тиждень). А питання типу: чи можна завагітніти за тиждень до місячних, якщо був незахищений статевий акт - залишимо молодим дівчатам, які ще не припускають, що підрахунок безпечних днів, як російська рулетка. Комусь щастить, а комусь...Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua