← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна завагітніти після аборту, викидня

Чи можна завагітніти після події аборту (мимовільного і медичного)?

Чи можна завагітніти після абортучи Можна завагітніти після аборту? Таке питання виникає у всіх жінок, які пережили цю хворобливу ситуацію. Лікарі не завжди дуже товариські, а дамам після процедури не до питань, тому залишається багато неясностей. Через деякий час після аборту можна займатися любов'ю, як краще оберігатися від вагітності і взагалі коли вона зможе тепер наступити? Спробуємо у всіх цих тонкощах розібратися.

В першу чергу, всім читачкам потрібно запам'ятати, що день аборту (без різниці - медичного або мимовільного - викидня) вважається першим днем нового менструального циклу. А отже, беручи до уваги жіночу фізіологію, завагітніти після аборту можна вже через 2 тижні, якщо трапиться овуляція, і в цей день або незадовго до нього станеться незахищений статевий акт.

А коли ж можна починати статеве життя? Лікарі рекомендують не раніше, ніж припиняться виділення із статевих шляхів. А це приблизно 10 днів. Відрізок часу зовсім невеликий, тому ризикувати, скорочуючи терміни, не варто - є велика ймовірність занести інфекцію в матку, яка спровокує запальний процес. Інша обов'язкова рекомендація - не займатися любов'ю без контрацепції, так як завагітніти після викидня або аборту можна, але навіть, якщо дитина і бажаний, поспішати не варто. Організм жінки повинен відновитися після перенесеного стресу. Мимовільне це було штучне переривання вагітності або, в організмі стався гормональний збій, і потрібен час на відновлення. Лікарі радять берегтися не менше 3 місяців після аборту, так як дуже швидка вагітність може закінчитися так само сумно...

Як же краще всього оберігатися? Гінекологи зазвичай призначають комбіновані оральні контрацептиви, якщо до них немає протипоказань. Підійдуть будь-які низкодозированные таблетки. Медики зазвичай видають список таблеток на вибір, вони мало чим відрізняються один від одного. Хіба що тільки ціною... Можна придбати таблетки і за 300 рублів, і за 1000. Дорогі зазвичай володіють ще і андрогенним ефектом. При їх прийомі на 2-3 місяць стає менше волосся в небажаних місцях, шкіра стає краще, волосся менше випадають і т. д.

Починати пити таблетки рекомендують протягом доби після переривання. В такому випадку, завагітніти після аборту ніяк не вийде, якщо дотримуватися інструкції, не запізнюватися з прийомом і не пропускати таблетки. Стійкий ефект досягається до 12-14 дня, якраз до того часу, коли дозволяється відновити статеві стосунки. Якщо не вийшло почати прийом з першого дня, дозволяється відтягнути до 5-го, в такому випадку контрацептивний ефект буде досягнутий пізніше. Але краще підготуватися заздалегідь, щоб все пройшло за планом. Крім того, кажуть, що оральні контрацептиви допомагають швидше відновити гормональний фон, хоча це твердження досить спірно. Таблетки просто на час відключають яєчники, якщо так можна виразитися. Овуляція при прийомі ОК не настає.

Але, на жаль, не всім жінкам можна приймати дані контрацептивні засоби. Адже у них досить багато і протипоказань і побічних дій. Якщо ви потрапили саме в ту категорію, якій прийом протипоказаний, але вас дуже турбує питання «чи можна завагітніти після викидня», сильно не переймайтеся. Не тільки гормональна контрацепція є ефективною. Перший час можна користуватися презервативами. А через 4-6 тижнів, коли почнуться місячні, поставити внутрішньоматкову спіраль. Якщо презерватив не влаштує, звичайно ж.

Тим, для кого втрата дитини стала трагедією, потрібно пам'ятати, що завагітніти після викидня можна досить швидко, якщо немає великих проблем зі здоров'ям. Але більшість викиднів відбувається не з причини поганого здоров'я дами, а з-за хромосомних патологій ембріона. Так що опускати руки не варто. Однак, оберігатися хоча б на 3-4 місяці вагітності все ж необхідно. Якщо це будуть протизаплідні таблетки, то можете не турбуватися, що після закінчення їх прийому знадобиться перерву, щоб вся «хімія» вывелась з організму. Це не так. Вагітніти можна відразу ж після закінчення прийому таблеток. Ще один приємний момент - після такого вимушеного відпочинку яєчники починають працювати більш посилено, а значить - завагітніти можна буде досить швидко.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua