← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна завагітніти після овуляції

У які дні можна завагітніти після овуляції

Після овуляції можна завагітніти на наступний день, через 2, 3, 4, 5 і навіть 6 днівчи Можна завагітніти після овуляції і протягом скількох годин або днів? Дане питання дуже цікавить як жінок плануючих, так і не планують дитину. Відповідь на це питання є досить точний.

Зачаття відбувається при заплідненні яйцеклітини сперматозоїдом. А яйцеклітина ця утворюється в фолікулі, який розривається приблизно в середині менструального циклу. Це явище називається овуляцією. Тобто питання чи можна завагітніти до овуляції навіть не варто. Якщо немає яйцеклітини, то про яке зачаття може йти мова? Інша справа, що нове життя дійсно може «спровокувати» статевий акт, який стався до розриву фолікула, адже сперматозоїди можуть жити в статевих шляхах жінки кілька днів при сприятливих умовах. А такими умовами є лужне середовище піхви. Не даремно жінки, бажаючі швидше завагітніти, обробляють піхву содовим розчином. Допомагає він не тільки при молочниці...

Але повернемося до нашої теми. Чи можна завагітніти на наступний день, через 2, 3 дні після овуляції - так, якщо ваша яйцеклітина відрізняється особливою життєздатністю в очікуванні сперматозоїдів. Вплинути на цю життєздатність, на жаль, неможливо. Слід враховувати, що ймовірність стати мамою тим вище, чим ближче до дати овуляції відбувся незахищений статевий акт. Ідеально, якщо це відбудеться в найближчу добу.

Але чому тоді кажуть, що завагітніти після овуляції можна на 4, 5 і навіть 6 день, невже це неправда? Так, такого бути не може, стільки яйцеклітина не зберігає свою життєздатність. Звідки ж беруться такі випадки? Справа в тому, що різні народні та найбільш доступні способи діагностики овуляції бувають помилковими. Тобто виходить так, що жінка думає, що овуляція вже відбулася, тоді як це не так... Між тим статеве життя регулярне.

Які ознаки овуляції можуть бути помилковими?

1. Біль в області яєчника. Це може говорити про запальний процес, якому-небудь захворювання (наприклад, кисті). Чи причина болю може бути зовсім не гінекологічної. Наприклад, метеоризм або запор.

2. Підвищення лібідо. Не тільки гормонами обумовлено лібідо жінки. На нього можуть впливати і багато зовнішні фактори, а ще, скасування прийому оральних контрацептивів.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що не варто думати про те , в які дні можна завагітніти після овуляції або до, намагатися щось вираховувати, якщо дитину не плануєте. Адже календарний метод дуже часто дає збій. А жінкам, навпаки бажаючим швидше завагітніти, потрібно використовувати способи визначення овуляції надійніше, наприклад, УЗД або спеціальні тести.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua