← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна завагітніти при перерваному статевому акті

Чи можна завагітніти при перериванні статевого акту?

Чи можна завагітніти при перерваному актічи Можна завагітніти при перерваному статевому акті, коли насінна рідина не потрапляє в піхву жінки? Це питання дуже часто цікавить дам, не надто піклуються про своє і партнері здоров'я, а також підлітків, у яких банально немає грошей на засоби контрацепції або не вистачає знань. Давайте спробуємо заповнити даний пробіл у знаннях і все ж зробити остаточний висновок - чи можна завагітніти при перериванні статевого акту або все це страшилки виробників різних дорогих засобів оберігання від вагітності.

Почнемо з кінця - з виробників засобів контрацепції і цін. Розкид дуже великий. Вартість протизаплідних таблеток від деяких виробників перевищує 1000 рублів, між тим, як купувати їх потрібно кожен місяць. Однак, є таблетки не гірше і по 300 рублів. А є зовсім бюджетний варіант - презервативи. Одним словом, дорожнеча засобів оберігання від вагітності не може бути виправданням пар, предохраняющихся перерваним статевим актом.

Тепер настала черга розвінчати міфи про надійність таких неповноцінних статевих контактів. Багато вважають, що сперматозоїди можуть потрапити в жіночі статеві органи тільки сперми - рідини, що виділяється при чоловічий оргазм. Однак, сперматозоїди містяться і в предэякуляционной рідини, яка може виділятися і в середині статевого акту. Нехай сперматозоїдів там міститься небагато, але якщо акт любові випадає на день овуляції у жінки, і обидва партнера здорові, ймовірність настання вагітності є, причому досить висока.

Так що, завагітніти при перерваному статевому акті можна досить швидко. Однак, можна дещо збільшити ефективність даного методу контрацепції, якщо паралельно вираховувати небезпечні дні, коли найбільш ймовірно зачаття і в ці дні утримуватися від інтиму. Але й визначення овуляції домашніми методами не завжди 100% надійно. А тому, краще не ризикуйте і користуйтеся надійної контрацепцією. Якщо боїтеся помилитися у виборі чи не знаєте що краще підійде - порадьтеся з гінекологом.

І всім своїм знайомим, хто сумнівається в тому , чи можна завагітніти при перерваному акті відповідайте, що можна. Так, комусь щастить, і вагітність не наступає і 2, і 3 роки при такому запобігання, а у кого-то настає відразу ж. Саме від такої безграмотності і зберігається в нашій країні дуже великий відсоток штучних абортів. І це перший момент. Другий - при перерваному статевому акті чоловік постійно відчуває напругу, що не може не позначитися на його психічному стані. Жінка теж перебуває в постійному страху того, що може «залетіти». З-за цього багато пар розпадаються. А адже все що потрібно для щастя - це вивчити інформацію про сучасні методики планування сім'ї.

Будьте здорові!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua