← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна завагітніти, приймаючи протизаплідні таблетки

Чи можна завагітніти при прийомі протизаплідних таблеток

Чи можна завагітніти, приймаючи протизаплідні таблеткичи Можна завагітніти, приймаючи протизаплідні таблетки? Здавалося б, дивне питання, адже всі ЗМІ і лікарі стверджують, що саме оральні контрацептиви - найбільш надійний захист від небажаної вагітності. Однак, в деяких ситуаціях завагітніти, приймаючи протизаплідні таблетки, все ж можна. Давайте розглянемо ці ситуації, до речі, про всіх них є інформація в інструкціях до контрацептивів, але більшість жінок просто лінується ознайомитися з таким великим обсягом інформації.

Напевно, ви думаєте, що першим негативним фактором є «неправильний» підбір орального контрацептиву, «не тієї» концентрацією гормонів. Аж ніяк. Всі сучасні контрацептиви мають практично однаковий склад. Молодим дівчатам рекомендують низкодозированные препарати з вмістом етинілестрадіолу 0,02 мг, і цього цілком достатньо, щоб блокувати овуляцію. Так, прийом контрацептивів, що містять естроген, призводить до того, що домінуючий фолікул в яєчнику не утворюється, жінка стає як би тимчасово безплідною. Але є таблетки і з іншим дією - немає гарантії 100%, що вони блокують настання овуляції, зате точно сприяють згущення цервікального слизу, що перешкоджає сперматозоїдів продовжити свій шлях з піхви. Ці таблетки, або як їх ще називають - міні-пілі, менш надійні комбінованих таблеток, про яких йшла мова вище, але мають менше побічних дій. Так, прийом міні-пілі не призводить до зменшення кількості грудного молока, а тому рекомендований жінкам, що годують. Також їх прийом рідше призводить до проблем з серцево-судинною системою, а тому їх частіше виписують жінкам старше 35 років, особливо кращим більше 10 сигарет на добу. Але так як є невеликий ризик завагітніти, приймаючи протизаплідні таблетки такого типу, лікарі рекомендують міні-пили тільки за суворими показаннями, тим жінкам, у яких дещо знижена фертильність, що як раз-таки спостерігається у годуючих і дам після 35 років.

1. В інструкції до будь-ОК написано, що їх потрібно приймати в один і той же час, якщо ж запізнення складе більше 12 годин, контрацептивний ефект буде знижено, а значить можна завагітніти, приймаючи протизаплідні таблетки.

2. Інша ситуація - якщо у жінки менше, ніж через 3 години після прийому таблетки сталося блювання. У такому випадку рекомендується негайно прийняти ще одну таблетку, так як перша засвоїлася не повністю. Такі ж дії потрібно зробити при неодноразовому проносі. До речі, жінкам зі «слабким шлунком і проблемами з кишечником, рекомендується користуватися піхвовим кільцем Ринг або спеціальним пластиром.

3. Знижуватися надійність таблеток може й з-за їх взаємодії з іншими лікарськими препаратами і навіть деякими засобами народної медицини. Серед лікарських засобів найчастішими причинами невдач стають антибіотики. Серед засобів народної медицини - звіробій. Причому вплив його зберігається ще 2 тижні після останнього прийому. Так що, ніякого самолікування, якщо ви чи захищаєте таблетками. Якщо лікар призначає вам лікування, не забудьте згадати про свій метод контрацепції, можливо, під час лікування доведеться використовувати бар'єрну (презерватив або піхвовий ковпачок) або хімічну контрацепцію (сперміциди). Також потрібно вчинити в будь-якій ситуації, коли є ризик зниження контрацептивного дії.

Ефективність може бути знижена, якщо у жінки спостерігаються міжменструальні виділення та кровотечі. При всьому при цьому вже пройшли перші три місяці прийому препарату, коли така реакція організму є нормальною (відбувається звикання до препарату). Ще один важливий момент - завагітніти, приймаючи протизаплідні таблетки, можна, якщо додатково не охоронятися в перші 7-14 днів прийому контрацептиву. У наступних циклах такого обмеження немає, тільки в першому.

Якщо вагітність настане на тлі прийому протизаплідних таблеток, то чим це загрожує? Прийом в перші 3-4 тижні, власне, нічим не загрожує і в жодному випадку не є приводом до аборту. Однак, якщо в проміжок часу між прийомом таблеток (семиденний перерву) не настає менструальна кровотеча, то наступну упаковку починати не варто, поки не переконаєтеся в тому, що не вагітні. Зробити це можна за допомогою аналізу крові на ХГЛ (надійніше) або тесту на вагітність. До речі, в деяких випадках менструацій при прийомі таблеток дійсно може не бути, або ж місячні приходять дуже мізерні і швидко закінчуються. Це нормальна реакція на таблетки, часто таке буває при прийомі низкодозированных препаратів, в результаті чого ендометрій матки просто не доростає до тієї товщини, коли починається його відшарування - менструація.

Так що, завагітніти, приймаючи протизаплідні таблетки, можна тільки у виняткових випадках. Все у ваших руках. Виробники дають гарантію ненастання вагітності (при дотриманні інструкції) практично 100 відсотків.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua