← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна завагітніти з першого разу

Чи можна завагітніти в перший раз?

Чи можна завагітніти з першого разучи Можна завагітніти з першого разу дівчат? Серед підлітків дуже поширений міф про те, що після першого сексу настати вагітність ніяк не може. Насправді, думка це помилково, а так сильно поширене з-за того, що дане твердження є одним з найбільш простих способів схилити неприступну дівчину до інтимного зв'язку. На ділі ж, завагітніти з першого разу можна також успішно, як і зі 101-го, якщо дівчина статевозріла і здорова.

Для того, щоб настала вагітність, між чоловіком і жінкою має відбутися статевий акт, в результаті якого сперматозоїди потрапляють в піхву, і за наявності сприятливих умов (овуляція) відбувається запліднення яйцеклітини, настає вагітність.

Дівчина фізично готова завагітніти приблизно за 1 місяць до настання менархе - першої менструації. Однак, обережними треба бути і тим дівчатам, у яких ще жодного разу не було місячних, так як не виключено, що «робота» репродуктивної системи почнеться саме в тому місяці, коли відбувся незахищений статевий акт. Не варто також забувати і про інфекції, що передаються статевим шляхом, звичайно ж.

Трохи про фізіології

Будь-яка жінка, у якої встановився або встановлюється менструальний цикл, здатна до зачаття. Однак, завагітніти з першого разу можна тільки, якщо незахищений статевий акт припав приблизно на день овуляції - виходу яйцеклітини з яєчника. Тому, найбільш небезпечними в плані настання небажаної вагітності є 6 днів до овуляції (сперматозоїди можуть кілька діб не втрачати свою життєздатність, будучи в піхву) і ще 1 день після неї (яйцеклітина живе близько доби). Існують способи для визначення цих небезпечних днів. Це і вимірювання ректальної температури, і спеціальні тести. Однак все це не ефективно, коли мова йде про підлітка. У дівчат перші 2 роки після менархе йде встановлення менструального циклу. Терміни овуляції кожен місяць можуть сильно зсуватися, і підрахунки часом зробити навіть лікарям складно. А значить - завагітніти з першого разу, застерігаючись календарним методом, можна без проблем.

Про контрацепцію

Самій краще контрацепцією для підлітків є презерватив. Тільки він, за умови правильного застосування, одночасно практично на 100% захищає і від настання вагітності, і від різних інфекцій, що передаються статевим шляхом. І саме презерватив найкращий для першого в житті статевого акту.

Іншим непоганим варіантом для вже сформованої пари, впевненою в здоров'я один одного, є протизаплідні таблетки - оральні контрацептиви, які приймає дівчина. Їх надійність навіть вище, ніж у презервативів, зміст же гормонів мінімально і не позначається негативно на здоров'я. Однак, таблетки не захищають від венеричних захворювань.

Третій варіант - різні хімічні засоби, відомі, як сперміциди.

Це свічки, вагінальні таблетки, а також тампони і креми. Для рідкісних статевих актів із здоровим партнером це непоганий варіант. Ефективність даної контрацепції повністю залежить від того, наскільки буде дотримана інструкція. Але сперміциди, всупереч розхожій думці, не захищають від статевих інфекцій. Також при їх частому застосуванні у дівчат може рецидивувати молочниця, а у чоловіків можуть проявлятися алергічні реакції.

Тепер ви знаєте, чи можна завагітніти в перший раз. Але це тільки фізична сторона питання. Перший статевий акт для дівчини відіграє велику роль, і якщо ви так боїтеся настання вагітності, то може бути ще не настав сприятливий момент для початку таких серйозних відносин?Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua