← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна завагітніти зі спіраллю

Вагітність з ВМС: причини та особливості

Завагітніти з внутрішньоматкової спіраллю можначи Можна завагітніти зі спіраллю або це надійний спосіб контрацепції? Це питання хвилює багатьох жінок, які сподіваються уникнути небажаної вагітності. На жаль, на 100% уникнути небажаного зачаття можна тільки після видалення матки, а контрацепції абсолютно надійної не існує. Хоча, по правді кажучи, більшість невдач відбувається з вини самих жінок, які то таблетку вчасно забувають прийняти, то презервативи, куплені в кіосках, використовують. Ось і завагітніти зі спіраллю можна, якщо вчасно не помітити її зміщення або випадання.

Наскільки часто трапляються невдачі, дає можливість судити індекс Перля (коефіцієнт невдач), за яким складається статистика вагітності з внутрішньоматкової спіраллю. Приблизно 2-3 жінки з 100 вагітніють після встановлення внутрішньоматкової системи (ВМС).

Чому так відбувається? Справа в тому, що спіраль виконує свою контрацептивну функцію тільки в разі її правильної перебування в матці. Якщо вона зсувається в бік шийки, внутрішньоматкова спіраль і вагітність одночасно - цілком можлива ситуація. Визначити положення ВМС можна за допомогою УЗД, а також самостійно, якщо регулярно стежити за нитками, які відходять від спіралі і на 2-3 см спускаються з шийки матки в піхву. Тобто якщо нитки стали довшими - це означає, ВМС посунулася до виходу з матки.

Іншою небезпечною ситуацією є зникнення ниток спіралі. Це може свідчити про випаданні ВМС. Іноді це відбувається непомітно для самої жінки. Необхідно зробити УЗД для виявлення ВМС в матці або, навпаки, діагностики її экспульсии (мимовільного випадання). Треба відзначити, що нерідко нитки ВМС самі затягуються всередину матки. Це не небезпечно і не підвищує вірогідність настання вагітності. Однак створює проблеми для лікаря, який зможе видалити ВМС з матки, тільки попередньо розширивши за допомогою спеціального медичного інструменту цервікальний канал. Процедура ця досить болюча.

Якщо жінка все ж завагітніла зі спіраллю - потрібно якомога швидше звернутися до лікаря. Якщо нитки спіралі видно - лікар постарається видалити ВМС. Потрібно врахувати, що при такому варіанті викидень потім трапляється у кожної 4-5 жінки.
А що робити, якщо завагітніли з внутрішньоматкової спіраллю, при цьому її ниток не видно? У цьому випадку лікарі можуть рекомендувати спостереження. Хоча ймовірність викидня і інфекцій буде досить висока. Знижується ризик мимовільного переривання вагітності приблизно з її середини, коли дитину від ВМС відокремлюють плодові оболонки. Спіраль видаляється з матки під час пологів.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua