← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна завагітніти під час місячних

Чи можна завагітніти в місячні?

Чи можна завагітніти під час місячнихчи Можна завагітніти під час місячних? Відповідь ніяк не може бути однозначним. Кожен жіночий організм індивідуальний, і можливі відхилення від «нормального» терміну овуляції. Давайте розглянемо докладніше різні ситуації.

Заняття сексом під час місячних. Навіщо?

І правда - навіщо? Не надто приємне цю справу. А раз питання про вагітність задають, то значить статевий акт планується без використання презерватива. Причиною стає всепоглинаюча пристрасть? Не завжди... Частіше - впевненість у тому, що на початку менструального циклу завагітніти неможливо. І це твердження дуже гріє тих жінок, які не користуються надійної контрацепцією. По-перше, це твердження досить сумнівне (нижче ми розглянемо, чому), і «чи можна завагітніти при місячних - питання правильний. По-друге, при менструації шийка матки трохи прочинені, відповідно, вхід для різних хвороботворних мікроорганізмів в матку відкрито!

Яка ймовірність вагітності?

Напевно, багатьом з вас відомо, що вагітність може початися тільки в тому випадку, якщо сперматозоїд зустрівся з яйцеклітиною. А статися це може тільки в період овуляції. Сперматозоїди можуть прожити в піхву до 7 днів, а яйцеклітина - не більше 2 діб. Тобто, логічним буде припустити, що швидке зачаття навіть у здорової пари не завжди можливо, ймовірність цього зростає з частотою, регулярності статевих контактів.

Овуляція є другий, короткою фазою менструального циклу і припадає якраз на його середину. Таким чином, якщо менструальний цикл класично дорівнює 28 дням (цикл вважається від першого дня останньої менструації до першого дня наступної), то овуляція відбудеться на 14 день (плюс-мінус 2 дні). При такому розкладі визначити - «чи можна завагітніти в місячні» досить просто - це неможливо, якщо тільки менструації тривають не більше покладених 7 днів. Але якщо менструальний цикл короткий - 23-24 дні, то небезпечні дні можуть припасти саме на останні дні місячних, тобто - на 5-7 добу. Нехай настане овуляція на 11-е добу, але як ми вже говорили, сперматозоїди мають особливість зберігати за кілька діб свою життєздатність, будучи вже усередині жіночого організму. Якщо який-небудь спритний сперматозоїд дочекається овуляції, то зачаття цілком ймовірно.

Однак, відповісти на питання «чи можна завагітніти в перший день місячних» однозначно негативно, навіть нехай менструальний цикл дуже короткий. Умови для сперматозоїдів несприятливі в цей період, особливо, якщо виділення рясні. З іншого боку, з цієї ж причини мало кому прийде в голову в цей період займатися любов'ю. Якщо хтось стверджує, що вагітність настала в перший день місячних, то тут справа в іншому - вагітність наступила раніше, за 2 тижні до «не справжній» менструації, а жінка не знала про це. А в перші тижні вагітності можуть виникати кровотечі, особливо у дні, коли повинні були початися місячні.

Зовсім інший відповідь на питання «чи можна завагітніти в перший день після місячних». Звичайно, і таких випадків дуже багато. Тим більше, якщо місячні тривалі - 7-8 днів. Тоді зачаття цілком ймовірно.

Що ж робити?

Відповідь напрошується сам собою - займатися любов'ю з надійної контрацепцією, а не розраховувати на календарний метод визначення ймовірних для зачаття днів і статеве утримання в цей час. Якщо ви хочете кохання в період місячних, то обов'язково використовуйте презерватив.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua