← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна займатися любов'ю під час вагітності

Чи можна займатися любов'ю на ранніх і пізніх термінах вагітності

Чи можна займатися любов'ю на ранніх, пізніх термінах вагітностічи Можна займатися любов'ю під час вагітності чи не варто ризикувати? У більшості випадків лікарі дадуть відповідь - так. Багато пар не припиняють заняття сексом в цей період, проте деяким з них хотілося б дізнатися, як зробити інтимні відносини найбільш безпечними.

1. Підбір поз.

Перш за все потрібно визначити, в яких позах можна займатися любов'ю під час вагітності. Необхідно виключити ті з них, які передбачають входження члена чоловіка у піхву занадто глибоко. Це означає, що пози «жінка зверху», або, наприклад, «чоловік ззаду» мають бути скасовані на час виношування дитини. Найбезпечнішою буде вважатися поза в положенні лежачи на боці, коли чоловік здійснює входження в піхву ззаду. Статевий член проникає приблизно на 2/3 своєї довжини, тому шийка матки, в яку він майже не впирається, відчуває себе у відносному спокої.

2. Виняток інтенсивності рухів.

Кожне заняття любов'ю повинно бути м'яким і делікатним, і позбавленим всякої різкості і інтенсивності. Подібні рухи можуть спровокувати розкриття шийки матки, і може статися так, що зупинити його вже неможливо. Крім того, інтенсивні статеві контакти незмінно будуть приводити в матку підвищений тонус, отже, виникне загроза викидня і певна ступінь гіпоксії у плода.

3. Виняток високої частоти сексуальних контактів.

Часті статеві зносини також повинні бути припинені. Це пов'язано з тим, що навіть при використанні безпечних поз, матка все одно приходить в тонус після кожного сексу, після кожного оргазму. Тому займатися любов'ю під час вагітності можна не частіше 1-2 разів на тиждень. В іншому випадку матка буде знаходитися в постійному тонусі, який може призвести до викидня.

Випадки, які передбачають відмову від занять сексом під час вагітності

Деякі вагітності протікають з ускладненнями. У таких випадках лікар порекомендує утриматися від сексуальної близькості протягом всього періоду виношування дитини.

Загроза викидня

Діагноз ставиться, якщо матка знаходиться в стані гіпертонусу, є розкриття цервікального каналу, або відшарування плодового яйця або плаценти. Часто подібні стани виникають у першому триместрі, тому в такому випадку питання про те, чи можна займатися любов'ю на ранніх термінах вагітності, повинен відпадати сам собою. При таких серйозних проблемах не тільки секс, але і легкі фізичні навантаження можуть легко спровокувати викидень.

Істміко-цервікальна недостатність (ИЦН)

Передбачає передчасне вкорочення, згладжування та подальше розкриття шийки матки, яке відбувається на ранніх термінах, але частіше - в середині другого триместру вагітності, коли цервікальний канал, в силу анатомічних особливостей, не може залишатися зімкнутим під вагою зростаючого плоду. У такій ситуації заняття любов'ю ризикують закінчитися передчасними пологами. По-перше, статевий член партнера, торкаючись шийки матки, буде провокувати її передчасне скорочення. По-друге, якщо жінка відчуває оргазм, то матка увійде в тонус, що також може спровокувати розкриття шийки. Ситуацію з ИЦН можна виправити, наклавши на шийку матки шви, або поставивши акушерський песарій, однак навіть у такому випадку ви повинні дізнатися у лікаря, чи можна займатися любов'ю на пізніх термінах вагітності (шви накладають до 16 - 20 тижнів).

Фетоплацентарна недостатність (ФПН) і (або) гіпоксія плоду

Цей діагноз часто ставиться на підставі даних УЗД, якщо плацента швидко «старіє», має високий ступінь дозрівання. Є думка, що справжня ФПН може спровокувати передчасні пологи, запустити родової механізм завчасно, щоб дитина міг врятуватися, тоді як плацента вже не виконує на належному рівні всі свої функції з доставки кисню і поживних речовин до малюка. Тому, якщо ви вирішите запитати у гінеколога - чи можна займатися сексом під час вагітності в даній ситуації, можете отримати негативну відповідь. Навіщо ризикувати і провокувати пологи раніше часу?

Вагітність - відповідальний період, при якому заняття сексом незмінно повинні відійти на другий, а то й на останній план. Не варто ризикувати, якщо лікар рекомендує не вступати в статеві контакти - повірте, значить, для цього є серйозні підстави.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua