← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна займатися сексом під час вагітності

Секс під час вагітності

Чи можна займатися сексом на ранніх, пізніх термінах вагітностічи Можна займатися сексом під час вагітності - питання досить гостре. На цю тему є багато думок, які різняться навіть серед медиків. Хтось рекомендує утриматися від статевих відносин на початку вагітності і в останні 8 тижнів перед пологами, хтось радить займатися любов'ю на будь-якому терміні, лише б було бажання, а проблем зі здоров'ям, навпаки, не було. Всі ці нюанси, а також питання можливості різних видів сексу, одержання оргазму, контрацепції ми розглянемо в цій статті.

Коли інтимні стосунки під забороною

1. Істміко-цервікальна недостатність. Якщо шийка матки починає підготовку до пологів раніше часу, дозріває раніше часу, починає відкриватися - секс під час вагітності заборонено. Чому? Справа в тому, що при статевому акті виявляється безпосередній фізичний вплив на шийку матки, плюс у спермі містяться речовини простагладины, які сприяють її розкриттю. Дана патологія нерідко спостерігається в середині вагітності. В деяких випадках необхідно вшити шийку матки або поставити на неї спеціальне кільце, щоб запобігти подальше відкриття і не дати відбутися викидня або передчасних пологів.

2. Кровотеча, кровомазание. Найчастіше причиною цього стає загроза викидня або викидень в ходу. В такій ситуації питання чи можна займатися любов'ю під час вагітності не повинно виникати. Ні, без сумніву, якщо доріг майбутній дитина і власне здоров'я.

3. Ризик передчасних пологів. Він може виражатися ИЦН, описаної вище. Також в категорію ризику зазвичай ставлять жінок, у яких вже були випадки передчасних пологів, які страждають частим, сильним і тривалим тонусом матки.

І все-таки, чи можна займатися сексом на пізніх термінах вагітності, чи не зашкодить це дитині? Нерідко лікарі рекомендують утриматися. Але причин для цього немає. Дитина ніяк не постраждає, якщо вибирати щадні пози (без тиску на живіт), тим більше що його захищає навколоплідний міхур, а головка (або інша передлежачої частина) знаходяться на достатній відстані від шийки матки.

Що ж стосується першого триместру, то тут треба дивитися на стан свого здоров'я і здоров'я партнера. Якщо відповіддю на питання, чи можна займатися сексом на ранніх термінах вагітності з малознайомим партнером буде «ні» (з-за ризику зараження статевими інфекціями), то зі здоровим близькою людиною - «так», якщо немає загрози викидня.

Види статевих стосунків

Багатьох жінок цікавить чи можна займатися анальним сексом під час вагітності, є міф, що він «безпечніше» вагінального. Якщо це не перша ваша спроба нетрадиційного виду сексу, то можна. Але врахуйте, що під час вагітності у всіх жінок підвищений ризик виникнення геморою, а анальний секс зайвий того провокатор. Крім того, ні в якому разі не варто «комбінувати» анальний секс і вагінальний, так як з прямої кишки в піхву можна занести збудників небезпечних для майбутніх мам захворювань.

А чи можна займатися оральним сексом під час вагітності, як альтернативою вагінального при загрозі викидня? Даний вид сексу хоч і, здавалося б, абсолютно безпечний для дитини, проте також може спричинити проблеми, якщо не дотримуватися гігієни. І в першу чергу, це відноситься до «активної» стороні. Адже саме рот вважається найбруднішою частиною тіла, в плані того, що там живе величезна кількість бактерій, і не тільки нешкідливих...

Що ж стосується оргазму при всіх видах сексу, то він не може привести до викидня, всупереч поширеній думці.

Потрібна контрацепція

Звичайно ж, другий раз зачати при вже наступила вагітність ніяк не вдасться. Але контрацепція адже застосовується не тільки з метою недопущення зачаття, але і як засіб захисту від інфекцій. Таким чином для вагітних жінок єдиним підходящим засобом контрацепції є презервативи. Вони повинні обов'язково використовуватися за наявності у одного з партнерів (або обох) ознак статевої інфекції, а також у період проходження лікування.

Ось те основне, що потрібно знати про секс під час вагітності. Якщо є сумніви щодо свого здоров'я, можливості використання лубрикантів та ін. - проконсультуйтеся з гінекологом, який веде вашу вагітність.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua