← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Каламутні навколоплідні води

Мутний колір навколоплідних вод

Мутний колір навколоплідних водКаламутні навколоплідні води - досить часто це чують жінки, які пройшли ультразвукове дослідження. Чому амніотична рідина перестає бути прозорою, потрібно це лікувати і чим загрожує?

Мутний колір навколоплідних вод діагностується за наявності в них різних домішок. А це шматочки шкіри плода, його пушкове волосся, первородне мастило, що утворюється на шкірному покриві, і пр. Мутнуваті навколоплідні води при вагітності із збільшенням терміну діагностуються все частіше. І це незважаючи на те, що води мають властивість поступово оновлюватися.

І все ж багато російські лікарі звертають увагу на цей нюанс. Справа в тому, що раніше вважалося, що причини суспензії в навколоплідних водах при вагітності - це інфекції, гіпоксія плода і різні інші патології. Чим лякали майбутніх мам. Сучасні ж фахівці знають, що оцінювати при ультразвуковому дослідженні потрібно не склад вод, а їх кількість. Багатоводдя або маловоддя - куди більш істотні симптоми можливих захворювань і патологічних станів.

Що ж дійсно має викликати побоювання? В першу чергу це поява у водах меконію - первородного калу дитини. З-за його присутності амніотична рідина набуває зелений колір. Але от тільки діагностувати наявність у водах меконію з допомогою УЗД не можна. Це можливо зробити тільки візуальним шляхом безпосередньо після відходження навколоплідної рідини. Або за допомогою процедури амніоскопія. Її виконують за допомогою спеціального оптичного приладу, що вводиться через шийку матки в її порожнину. Таким чином, фахівець може розглянути і колір вод, і домішки в них. Природно, без надриву плодових оболонок, не порушуючи цілісність плодового міхура, можна розглянути тільки його нижню частину - але і цього достатньо для постановки діагнозу. Таким чином лікар може діагностувати з великою точністю страждає плід від кисневої недостатності, гемолітичної хвороби, є вагітність переношеній (потрібно проводити заходи по прискоренню початку пологів або кесарів розтин), є передлежання петель пуповини, нормальне їх кількість. Виконують амніоскопію нерідко протягом пологів або незадовго до їх початку, але коли плодовий міхур ще цілий.

Якщо у жінки відійшли навколоплідні води, або почалося їх підтікання, вона має звернути увагу на їх колір. Якщо він зелений, рожевий або є домішки крові (буває при відшаруванні плаценти) - це привід до самого термінового лікарського втручання. Потрібно якомога швидше викликати швидку допомогу або самостійно дістатися до пологового будинку.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua