← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

На якому терміні вагітності потрібно вставати на облік

Коли краще вставати на облік по вагітності

Коли за законом потрібно вставати на облік по вагітностіНа якому терміні вагітності потрібно вставати на облік до гінеколога - це питання дуже важливе. Для деяких вагітність довгоочікувана і бажана, для когось настає досить несподівано. Але у всіх випадках в момент виявлення особливого положення на жінку лягає величезна відповідальність за виношування і народження здорового, повноцінного дитини. Звичайно ж, першими помічниками нам в цьому є лікарі. І саме до фахівців жіночої консультації слід звернутися для ведення вагітності. Багатьох, особливо тих, хто зіткнувся з цим вперше, хвилює питання, коли за законом потрібно вставати на облік по вагітності в жіночу консультацію. У тому, що оформлятися потрібно, немає сумнівів. Без відвідування фахівців ви не отримаєте обмінну карту і родової сертифікат. Які, в свою чергу, є своєрідним пропуском в пологовий будинок.

І все ж, в який термін краще встати на облік до лікаря для спостереження? Оптимальним часом взяття на облік вагітної жінки вважаються 8-10 тижнів. До цього велика ймовірність переривання вагітності - мимовільного викидня. Пройти всі аналізи, різні медичні огляди і в підсумку дізнатися, що все даремно - не захочеться нікому.

З іншого боку, на думку деяких лікарів, чим раніше буде оглянута майбутня мама, тим більше зросте ймовірність зберегти вагітність і народити здорового малюка. Тому, якщо ви звернетеся на більш ранніх термінах, то прийняти вас, звичайно, мають. Як мінімум до лікаря звертаються, щоб отримати підтвердження настання вагітності.

Про те, що зачаття відбулося, в першу чергу, говорить відсутність менструації у звичні терміни. Далі, зазвичай сучасні жінки звертаються до тест-смужок, чутливих до зміни рівня ХГЛ, зростаючого при заплідненні та розвитку вагітності. Якщо результат позитивний, то можна крокувати до лікаря.

А можна і почекати рекомендованих 8 тижнів. Термін вагітності розрахувати потрібно першого дня останньої менструації. Це зовсім нескладно. Звичайно, якщо ви ведете жіночий календар. Немає необхідності згадувати дату статевого акту.

Звертатися за законом ви можете в будь-яку жіночу консультацію. Але бажано встати на облік в ту, до якої ви належите за місцем проживання. Адже так ви отримаєте величезний плюс - лікарі будуть поруч з вашим будинком. При першому візиті необхідні будуть паспорт, страховий поліс і СНІЛС.

Під час вашого візиту лікар огляне вас і дасть направлення на різні аналізи. За отриманими результатами буде складено план ведення вагітності. Регулярне спостереження лікаря і розумне виконання рекомендації необхідно для хорошого самопочуття майбутньої мами і малюка.

А ще при постановці на облік до 12 тижнів ви отримаєте невеликий бонус у вигляді одноразової допомоги в розмірі трохи більше 500 рублів. Не капітал, звичайно, але приємно. Тим більше, що ви, напевно, і так би звернулися до лікарів для того, щоб бути спокійними за своє потомство.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua