← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

На якому терміні можна визначити вагітність

На якому терміні визначається вагітність

На якому терміні можна визначити вагітність до затримки по тестуНа якому терміні можна визначити вагітність і чи можливо це зробити до початку затримки менструації? Вагітність, безсумнівно, прикрашає жінку. Але крім цього чудового властивості вона має ряд ознак, за якими багато майбутні мами можуть зрозуміти, що вони вже в положенні. Та й медицина пропонує нам чимало зручних методів діагностики свого «положення». Це спеціальні тести, аналіз крові та УЗД органів малого таза.

Відсутність місячних у звичні терміни може говорити про те, що сталося зачаття. Перший день затримки менструації - ось на якому терміні тест показує вагітність з великою точністю. Спеціальні смужки занурюються в ранкову сечу, і якщо рівень ХГЛ, що виділяється хоріоном зародка, підвищений, то результат діагностики буде позитивним. До речі, зараз в аптеках можна купити надчутливі кошти для експрес-діагностики. Скориставшись ними, визначити вагітність по тесту можна вже на терміні менше 2 тижнів від зачаття, тобто приблизно на 25-27 день менструального циклу.

Ще раніше можна спробувати здати кров на цей же гормон. За допомогою лабораторного аналізу визначити вагітність до затримки можна на термін 7-10 днів від зачаття. Але зазвичай раніше настання затримки здавати його не рекомендують через велику ймовірність помилкових результатів. І не вірте тим, хто дає іншу інформацію щодо того, на якому терміні можна визначити вагітність на ХГЛ в крові жінки.

На ранніх термінах підтвердити вагітність можна за допомогою ультразвукового дослідження. Для обстеження можуть використовуватися трансвагінальний метод і абдомінальний. Перший має можливість виявити плодове яйце вже на 3 тижні вагітності. Але є там ембріон чи ні дізнатися ще поки не можна. Можливим це стане лише на 5 тижні, коли вже і УЗД з обстеженням датчиком зовні - абдомінальне - теж зможе «побачити» новий стан жінки. До 5 тижня починає битися серце ембріона. Таким чином, за узд визначити вагітність можна на термін 2-3 тижнів від зачаття. А побачити своїми очима, що ембріон життєздатний, через 1-2 тижні.

Після настання затримки можна вимірювати базальну температуру. Підвищені показники (вище 37 градусів) протягом трьох днів найчастіше говорять про наявність вагітності. Цей метод хороший для тих, хто веде календар подібних вимірювань.

Звичайно, самим достовірним способом підтвердити особливе положення є ультразвукове обстеження або аналіз крові на ХГЛ (хоріонічний гонадотропін). Ну і огляд лікаря. Але ж усім нам відомі й інші непрямі ознаки, за якими підозри про можливе наближення материнства все більше зростають.

Вже через кілька днів після передбачуваного зачаття жінка може відчути нездужання, нудоту, головний біль, стати дратівливою. Або ж, навпаки, підйом сил і надмірну веселість. Вся справа тут в гормональному фоні, який активно змінюється при настанні вагітності. Можливо невелика кровотеча, після якого місячні вже не наступають. Виділення невеликого об'єму крові пов'язане з процесом закріплення на стінці матки плідного яйця.

Одним із частих проявів нового запліднення є поява напруженості в грудях, больових відчуттів, зміна пігментації ареоли сосків. Всім відомі зміни смакових переваг у вагітних. Чимало анекдотів складено про оселедець з варенням та інші несумісні речі. Часто хочеться або солоного, або кислого. Це може пояснюватися і раннім токсикозом.

Справедливості заради варто помітити, що далеко не всі жінки відчувають потребу під час вагітності у всіляких харчових експериментах. Але ось апетит змінюється частіше. Від повного небажання їсти на ранніх термінах до некерованого апетиту у другій половині терміну виношування. Але знову-таки, все дуже індивідуально. І може бути прямо протилежною або відсутні зовсім.

Сонливість і деякі висипання на шкірі можуть завершити картину. Словом, стан може помітно змінитися, а може почати нагадувати про особливе становище лише при зростанні живота. Однак і інтуїтивно жінка, швидше за все, зрозуміє, що тепер вона зберігач маленького чоловічка.

Всі перераховані ознаки можуть «передбачити» вагітність ще до затримки настання менструації.

Ну і ще кажуть, що побачити рибку у сні - однозначно до вагітності. Терпіння вам, майбутні матусі, і вдалої риболовлі!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua