← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

На якому терміні починає ворушитися дитина

У скільки тижнів у перший раз ворушиться дитина

На якому терміні ворушиться дитинаНа якому терміні починає ворушитися дитина, на що схожі при цьому відчуття, як не пропустити цей момент? Перші ворушіння малюка в утробі матері ні з чим не порівняти. Це щось особливе і неповторне. Описують їх матусі по-різному. Та й терміни у скільки тижнів починає ворушитися дитина можуть змінюватись. Хтось відчуває поштовхи вже на 15 тижні вагітності, а хтось на 22-й. У матці ж маля робить хаотичні рухи вже на 8-10 тижні, однак вони такі слабкі, що жодна жінка не спроможна їх відчути. Науково доведено, що термін перших поштовхів залежить від перенесених раніше вагітностей і кількості виношуваних плодів.

При першій вагітності перші ворушіння плода починаються на терміні 20 тижнів приблизно. Але не завжди молоді мами можуть відрізнити ці поштовхи від роботи кишечника. Ворушіння можна переплутати з метеоризмом. Тому термін перших поштовхів малюка може бути +- 2 тижні. Зустрічаються випадки, коли у дівчини сильно розвинена чутливість тканин, і тоді вона здатна відчути малюка вже на 15-16.

А в другу вагітність дитина починає ворушитися на більш ранньому терміні, максимум в 18 тижнів. І справа не в тому, що малюк розвивається швидше, ніж перший дитина. Просто мама до другої вагітності вже «досвідчений боєць», і спроможна відрізнити перші поштовхи малюка від усього іншого. Чутливість її м'язових тканин теж зросла і готова до цим самим шевелениям. У період другої вагітності маму вже не провести помилковими поштовхами.

Що стосується випадків, коли вагітність протікає з наявністю двох плодів, то в цьому випадку особливих змін за термінами перших ворушінь немає. Малюки також починають ворушитися в першому триместрі вагітності, але відчути їх мама нерідко може трохи раніше, ніж при виношуванні одного плоду. При вагітності двійнятами дитина починає ворушитися на терміні 18-19 тижнів приблизно. Вся справа в тому, що обсяг вільного простору в матці швидко скорочується. Відповідно навіть незначні рухи малюків відчуваються сильніше.

Не варто забувати, що все, про що говорилося вище - це процеси індивідуальні. Бувають випадки, коли мами відчувають перші поштовхи і 16 тижнів. Пов'язано це з тим, що у таких жінок підвищена чутливість тканин. І навпаки, коли чутливість знижена, поштовхи можуть бути помічені тільки після 20 тижня. В цьому нічого страшного немає, і не варто панікувати завчасно. Але якщо все ж ви переживаєте, то можна позапланово зробити ультразвукове дослідження, яке точно покаже, чи правильно протікає вагітність, і все в порядку з плодом.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua