← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

На якому терміні можна визначити стать дитини

 

На якому терміні можна визначити статеву приналежність дитини

На якому терміні можна визначити стать дитиниНа якому терміні можна визначити стать дитини хвилює, мабуть, абсолютно всіх батьків. Сучасні пари вірити в прикмети і сумнівним підрахунками не бажають, а тому намагаються знайти більш прогресивні і надійні методи. До таких на сьогоднішній день відносяться інвазивні методики та УЗД. Відразу обмовимося, що інвазивні методики застосовують аж ніяк не з метою визначити стать, а при підозрі на генетичну патологію або спадкове захворювання у дитини, адже є важкі захворювання, які передаються тільки по жіночій і тільки по чоловічій лінії. Забір матеріалу проводиться шляхом проколу черевної стінки. В першому триместрі на аналіз беруть шматочок плаценти, а в другому - навколоплідні води. Здогадатися, що ці процедури можуть спровокувати викидень - не складно. А тому застосовувати їх з метою цікавості не варто, та й лікарі, звичайно ж, теж не підуть на такий ризик.

Краще поговоримо про більш безпечному способі - про УЗД. Достовірно відомо, що до 9 тижня вагітності статеві органи хлопчиків і дівчаток нічим не різняться. Далі, приблизно на 13 тижні, завдяки дигидротестерону, який виробляється статевими залозами хлопчика, його інтимні органи починають рости, пеніс трохи витягується. З більшою ж часткою ймовірності стать майбутньої дитини можна визначити на термін більше 14-15 тижнів, з умовою того, що процедуру проводитиме досвідчений лікар на хорошій апаратурі, а сам малюк візьме зручне для «огляду» становище. Лікар вимірює кут, під яким знаходиться статевий горбок: у хлопчиків цей кут більше 30 градусів. Але на таких ранніх термінах трапляються помилки, яких може посприяти велика кількість амніотичної рідини і жирові відкладення на черевної стінки матері. Зазвичай стать дитини жінки впізнають на другому плановому УЗД - в 20-22 тижні. Більш точні результати виходять при 3D ультразвуковому дослідженні - послуга ця платна і здійснюється, як правило, в приватних медичних центрах. Ось на якому терміні можна визначити стать дитини по узд точно.

 

Однак, якщо вам не пощастило, і лікар ніяк не може сказати хлопчик у вас народиться чи дівчинка, не турбуйтеся і не повторюйте процедуру кілька разів. Адже можливості заглянути всередину себе не мали ще навіть наші мами, і спокійно обходилися без інформації про статеву приналежність своїх діток. Одяг, постільна білизна, коляску можна купити нейтральних кольорів, а також придумати 2 імені - жіноче і чоловіче. І ви нічого не втратите, а навпаки будете з нетерпінням чекати потаємної розгадки.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua