← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Початок вагітності: болю, груди, температура

Причини болю і підвищеної температури на початку вагітності

Початок вагітності: болю, груди, температураПочаток вагітності болю різної етіології нерідко приносить. Особливо це стосується першого триместру. І часто незвичайні, нові відчуття лякають майбутню матір. Отже, чого ж варто побоюватися, а чого ні?

Як правило, болі на початку вагітності локалізуються в нижній частині живота і грудей. Причини цього цілком зрозумілі - дія гормонів. Молочні залози набухають, стають більше в розмірі, наливаються - цьому сприяє підвищення рівня гормону пролактин, який після народження дитини викликає поява молозива, а потім грудного молока. Що ж стосується тягнуть відчуттів в області матки - то тут можуть бути варіанти... Потрібно обов'язково звернутися до лікаря, якщо болі стали регулярними, посилилися і (або) з'явилися кров'янисті виділення з статевих шляхів. Все це свідчить про загрозливий або почавшомуся викидні. Якщо захворів живіт на початку вагітності, необхідно прийняти лежаче положення, випити кілька таблеток спазмолитика і скористатися ректальної свічкою Папаверин. У тому випадку, якщо ви ще не проходили ультразвукове обстеження матки після зачаття, потрібно бути особливо уважною до своїх відчуттів. Так як у багатьох жінок, у яких початок вагітності, болить живіт з причини того, що плодове яйце имплантировалось не в матку, а... черевну порожнину, маткову трубу або яєчник, тобто розвиває поза матки. А це дуже небезпечно. Потребує негайного медикаментозного лікування, а найчастіше - і хірургічного втручання.

До речі, потрібно знати, що в деяких випадках і неприємні відчуття в молочних залозах можуть бути симптомом патології, а не ознакою цікавого положення. Так, якщо груди на початку вагітності не тільки набухає, але і на дотик в ній виявляється один або кілька ущільнень - необхідно обов'язково зробити УЗД молочних залоз і відвідати мамолога. Вся справа в тому, що після зачаття відбувається гормональний сплеск, який, у свою чергу, може спровокувати зростання того ж поширеного у молодих дівчат і жінок доброякісного новоутворення під назвою фіброаденома. Пухлина досягає 1 см і більше, і таким чином без праці виявляється при пальпації. Але не будемо довго зупинятися на цій темі, просто ви повинні усвідомити, що з грудьми жарти погані і завжди краще перестрахуватися.

Ну і останнє неоднозначне явище у вагітних на ранніх термінах - це підвищення температури. Не встигає жінка звикнутися з думкою, що всередині неї зародилося нове життя, як з'являється нездужання у вигляді підвищеної температури. Ні, ми маємо на увазі не тільки базальну температуру, але і загальну температуру тіла. Звичайно, причиною цього може бути яка-небудь інфекція, запальний процес. Але якщо ніяких інших патологічних симптомів (у вигляді болю, частіше всього) немає, то, швидше за все, справа в порушенні терморегуляції. Таке буває із-за різкого підвищення гормону прогестерону. Коли саме початок вагітності, температура - це нормальне явище. Як правило, на 5-6 тижні все приходить в норму.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua