← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Початок вагітності: виділення

Виділення з статевих шляхів на початку вагітності

Початок вагітності виділенняВиділення на початку вагітності бувають у багатьох майбутніх мам. Але не завжди вони повинні викликати тривогу. Давайте розглянемо різного типу виділення і причини їх виникнення.

Слід запам'ятати, що і для вагітної, і для вагітної жінки нормою є тільки прозорі або злегка білуваті або жовтуваті виділення без запаху. Густе біле, казеозне відокремлюване, плюс до цього свербіж в області статевих губ, швидше за все, є симптомом молочниці. Захворювання досить поширене, але лікувати його обов'язково потрібно, особливо майбутнім мамам. Так як будь-яка інфекція може виявитися згубною для плода на ранніх термінах, коли формуються всі його органи.

Але більшу тривогу викликають кров'янисті виділення на початку вагітності. Як відомо, місячних у період виношування дитини не буває, значить - це патологія... майже завжди патологія, за винятком, мабуть, міжменструальної кровотечі. Звичайно, кровотеча - це сильно сказано. Просто під час імплантації яйцеклітини в стінку матки, у небагатьох жінок виділяється кілька крапельок крові. До речі, це є одним з недостовірних ознак вагітності на дуже ранніх термінах, коли інші методи діагностики застосовувати ще рано.

Якщо з'являються коричневі виділення на початку вагітності, то це може означати не тільки загрозу викидня, але і те, що плід завмер, припинив свій розвиток, а іноді і бути ознакою позаматкової - імплантації яйцеклітини поза матки. І той і інший діагноз зазвичай ставиться за допомогою аналізу крові на ХГЛ та УЗД матки. ХГЛ при завмерлої і позаматкової завжди нижче норми. На УЗД в першому випадку видно ембріон, у якого відсутнє серцебиття (можна визначити на терміні 4,5 тижні і більше), а в другому плодове яйце відсутня в матці, тоді як ХГЛ позитивний і є інші ознаки вагітності.

Але повернемося до питання загрози мимовільного аборту. Коли початок вагітності виділення можуть бути коричневі, але якщо лікар упевнений, що плід розвивається, а самі виділення дуже мізерні і з'являються рідко, то необхідно просто побільше відпочивати і обмежити статеве життя. Поява ж червоної крові з піхви найчастіше означає «свіжу» відшарування плаценти, а це найбільш складна ситуація, коли врятувати дитину не завжди вдається. Але якщо кров'янисті виділення не рясні, і їм передував гінекологічний огляд, статевий акт, спринцювання, то, цілком може бути, що це пошкодження стінки піхви. Іноді крапельки крові на білизні можуть з'явитися внаслідок ерозії шийки матки. Але в будь-якому разі звернення до лікаря обов'язково.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua