← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Початок вагітності

Відчуття, ознаки і симптоми на початку вагітності

Початок вагітностіПочаток вагітності рідко видає себе якими-небудь ознаками, які можна виявити самостійно. Хіба що тільки... затримкою менструації, але на це багато молоді дівчата не звертають особливої уваги: «Збій циклу, з ким не буває!» Більш уважні дівчата шукають у себе будь-які, не дуже достовірні на початок вагітності ознаки. Давайте розглянемо всі ті зміни, які може помітити дама, яка чекає малюка (на ранніх термінах).

1. Токсикоз. Не у всіх, але все ж у більшості майбутніх мам в тій чи іншій мірі на ранніх термінах визначається токсикоз. Він не обов'язково виражається в частої блювоти, нудоти. Може виникнути тільки неприйняття яких-небудь продуктів і запахів, слабкість, іноді запаморочення, безпричинна втома, відсутність апетиту - все це також відноситься до проявів токсикозу.

2. Іноді початок вагітності відчуття приносить подібні тим, які бувають перед початком менструації. І це не тільки ПМС, але і тягне біль внизу живота. Якщо біль сильна - необхідно звернутися до лікаря. Але запобігти викидень на дуже ранніх термінах буває складно... До речі, багато жінок і не припускають, що у них були в житті викидні, хоча... вони були... Кожна затримка місячних потенційно може бути ознакою цікавого положення.

3. Підвищена температура. А точніше - субфебрильна, тобто 37 з маленьким хвостиком. Таке зазвичай буває при мляво поточному хронічному захворюванні або за... вагітності. Справа в тому, що у жінок в положенні, в першому триместрі, порушується терморегуляція через дії гормону прогестерону. Приблизно через 2-3 тижні все відновлюється. Багато прогресивні жінки також знають, що визначити відбулося зачаття чи ні можна за допомогою вимірювання базальної температури. Якщо вона виміряна за всіма правилами (вранці, не встаючи з ліжка), то результат вище 37 градусів - позитивний. Однак, в деяких випадках БТ може бути і нижче цього значення.

4. Убога менструація. Якщо раніше подібного не спостерігалося, і мали місце статеві акти без контрацепції, необхідно перевіритися на вагітність. Звичайно, ці виділення до місячних відношення не мають, а найчастіше є ознакою відшарування плідного яйця або його... внематочного розташування, що дуже небезпечно.

5. Збільшення і болючість молочних залоз, виділення молозива (липкою прозорою або жовтуватої рідини з сосків). Але не тільки початок вагітності симптоми подібні має. Приблизно те ж багато пані відчувають перед початком чергової менструації. Особливо уважно потрібно поставитися до даного симптому, якщо болить тільки в якійсь певній області молочної залози, на дотик є ущільнення або одиничне освіта. З такими скаргами потрібно негайно відвідати мамолога.

Все перераховане - ознаки ймовірні. Але провести точну діагностику можна ще до затримки менструації! Приблизно через 10 днів після зачаття починає вироблятися хоріонічний гонадотропін - гормон, на який реагують тести на вагітність. Однак, ці самі тести рекомендують в цілях більшої достовірності робити тільки з початком затримки. А ось аналіз крові на ХГЛ покаже вірний результат ще до затримки. Що іноді буває дуже важливо. Якщо ж затримка вже є, ви припускаєте початок вагітності, тягне низ живота, болить груди, з'явився токсикоз, то пора нанести візит до гінеколога. Не хвилюйтеся, частими гінекологічні огляди не будуть. Якщо виношування буде протікати успішно, то їх потрібно за всі 9 місяців не більше 2-3. А ось УЗД, за допомогою якого також діагностують вагітність, зазвичай призначається ближче до 12-13 тижня. Раніше - тільки якщо для цього є вагомі причини. Наприклад, підозра на завмерлу або позаматкову.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua