← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Початок пологів

Найбільш достовірні ознаки наближення і початку пологів

Початок пологівПочаток пологів - це той момент, який з тривогою і великим хвилюванням чекає кожна майбутня мама. І ось термін виношування підходить до кінця. Як же вчасно помітити і не пропустити симптоми початку пологів, щоб не бути захопленою зненацька далеко від пологового будинку, в машині або в іншому абсолютно не придатному для цього місці події?

Насправді, страх не помітити початку власних пологів - не обґрунтований. Особливо це стосується жінок, які готуються стати мамами вперше. Пологи у первородящих тривають зазвичай не менше 8 годин, причому другу половину цього терміну досить болючі перейми. Отже, давайте по пунктах перерахуємо ознаки того, що малюк ось-ось з'явиться на світ.

1. Поява регулярних спазми матки, тривалий тонус. На початок пологів перейми представляють із себе дуже легкі спазми внизу живота, їх багато жінок порівнюють за відчуттями з менструальними болями. В той же час біль може локалізуватися не в області живота, а попереку. Справжні перейми навіть в самому початку розкриття шийки матки регулярні, хоч і не так часто (раз в 15-20 хвилин). Причому їх сила явно відчувається наростаюча. І дані спазми неможливо «заспокоїти» Но-шпою, валеріаною, теплої ванни і подібними засобами. Часто сутички починаються в нічний час доби, що не дає жінці заснути. Одним словом, пропустити навіть легкі перейми майже неможливо. Якщо є сумніви в «істинності» спазмів, можна скористатися інтернет-сервісом під назвою «схваткосчиталка» або звичайним секундоміром.

2. Відходження навколоплідних вод. Навіть якщо сутичок немає, це точно означає, що скоро ви народите. Якщо води відходять у невеликих кількостях, або є сумніви у тому, що це не води, а просто виділення з піхви у стаціонарі можуть зробити спеціальний тест на визначення складу виділяється рідини і точно сказати, що вона з себе представляє - води чи ні. Якщо є сумніви щодо можливого підтікання - зволікати не можна, потрібно їхати в стаціонар.

3. Досить поширені ознаки початку пологів у вигляді нудоти, блювоти, рідкого стільця. Також може спостерігатися прискорене сечовипускання. Це так зване «самоочищення» організму перед пологами.

Інші симптоми носять ймовірний характер і, зазвичай, вказують на те, що до народження дитини залишилися 1-2 тижні, або навіть менше.

a) Відходження слизової пробки. Дана подія означає те, що шийка матки початку свого розкриття. Однак, не рідкість, коли дане явище спостерігається за кілька днів до початку справжніх сутичок. Слизова пробка представляє з себе маленький клубочок слизових виділень з кров'яними прожилками, як правило. Іноді відходження слизової пробки залишається непоміченим (якщо це відбувається вже в пологах, або пробка виходить разом з навколоплідними водами).

б) Опущення матки. Перед пологами, за 1-4 тижні матка може стати трохи нижче, за рахунок того, що прилегла частина тіла дитини глибше опускається в таз. Майбутня мама відчуває, що їй стало легше дихати, рідше виникає печія. Сторонні люди можуть дійсно помітити те, що животик став випирати більше, але верхня його точка знаходиться нижче.

в) Підготовчі перейми, періодичний тонус матки - це теж перші ознаки наближення пологів. Про те, чим відрізняються справжні (родові) перейми від неправильних (підготовчих, що не призводять до розкриття шийки матки) ми вже писали вище.

г) рідкісні ворушіння дитини. Малюкові стає тісно в матці, тому ворушиться він в останні дні вагітності дещо рідше. Але в будь-якому випадку кожна майбутня мама повинна стежити за частотою рухів. Їх не повинно бути менше 10 (10 серій мається на увазі) на добу.

д) Зниження маси тіла. За 1-2 дні до пологів жінка втрачає до 1 кілограма. Це за рахунок того, що організм позбавляється від зайвої рідини.

е) Інстинкт гніздування. Жінка легко може затіяти не те, що генеральне прибирання, але навіть ремонт. Тільки треба бути обережнішими з хімічними речовинами, а також надмірними фізичними навантаженнями, які можуть призвести до передчасного вилиття навколоплідних вод.

Легких пологів!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua