← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Найбільша ймовірність завагітніти

Дні найбільшої ймовірності завагітніти

В які дні ймовірність завагітніти найбільшаНайбільша ймовірність завагітніти є в той час, коли яйцеклітина проходить по маткових трубах. Вона вже зріла і готова до запліднення. Період менструального циклу, коли є можливість завагітніти, в медицині називається овуляцією. Для тих, хто хоче дитину, дуже важливо знати, що таке овуляція, і вміти розпізнавати її за особливими ознаками.

Овуляція та її основні ознаки

Овуляція - це найважливіша частина менструального циклу. Цикл складається з трьох важливих фаз: фолікулярна (або менструальна - «місячні»), овуляторная (розвиток фолікула, розвиток яйцеклітини, вихід яйцеклітини, викид естрадіолу, лютеїнізуючого гормону) і секреторна фаза (утворення жовтого тіла і можливість збереження вагітності, якщо відбулося запліднення). Овуляторная фаза менструального циклу - єдина з трьох фаз, коли сперматозоїд може запліднити яйцеклітину, так що зрозуміло, в які дні найбільша ймовірність завагітніти є.

Овуляція - це природний і регулярний процес, що відбувається в жіночому організмі, що супроводжується активним викидом жіночих статевих гормонів. На тлі цього і виникає характерна симптоматика.

Відмінні риси овуляції:

 • підвищення сексуального збудження (відповідно, завдяки статевим гормонам);
 • набухання молочних залоз (також, дія гормонів);
 • виділення з піхви прозорого кольору без запаху (виділення, завдяки яким сперматозоїди легко пересуваються по статевих шляхах до яйцеклітини);
 • зміна настрою (так як відбуваються зміни на гормональному рівні);
 • підвищення температури в задньому проході;
 • болі внизу живота (не надто поширений характерна ознака, але все-таки бувають тупі, тягнучі, або навіть іноді різкі болі, що з'являються на тлі спазмів або розриву фолікула).

В організмі людини все взаємопов'язано, і будь-яка жінка повинна навчитися визначати період овуляції. І не тільки, щоб завагітніти або охоронятися, але і для того, щоб мати уявлення про своє здоров'я. Адже тривала відсутність овуляції, нерегулярні місячні, часті зміни настрою можуть свідчити про наближення менопаузи. І цей стан можна і потрібно скорегувати медикаментозними засобами.

Методи визначення овуляційного періоду

Існує, щонайменше, близько п'яти найпоширеніших методів визначення овуляції:

 • календарний - це метод розрахунку овуляції у межах регулярного менструального циклу;
 • експрес-тестування - новинка в діагностиці, яка дозволяє самостійне і стовідсоткове визначення овуляції в домашніх умовах;
 • діагностичний - дослідження, що проводяться з використанням діагностичної апаратури в амбулаторно-поліклінічних установах, які показують, коли можна завагітніти (фолікулометрія);
 • візуальний - включає в себе збір анамнезу та огляд гінеколога;
 • об'єктивний - самостійне спостереження жінкою за характерними симптомами овуляції.

Фактори, що впливають на регулярність менструального циклу

Регулярність менструального циклу - це важливий показник у процесі планування вагітності. Існують певні чинники, які дозволяють нормалізувати цикл:

 • повноцінне харчування (включає в себе достатнє вживання овочів і фруктів, м'ясних і молочних продуктів);
 • своєчасне лікування захворювань сечостатевої системи, бактеріальних і вірусних інфекцій;
 • фізичні навантаження, аеробні вправи, вправи на м'язи черевного преса і спини;
 • регулярна статеве життя.

У дні найбільшої ймовірності завагітніти необхідно обмежити себе у вживанні алкогольних напоїв, не перенапружуватися фізично. Також важливо уникати стресів, дратівливості, нервової занепокоєння.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua