← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Не можу завагітніти 4-6 місяців

Якщо не виходить завагітніти 4-6 місяців

Чому я не можу завагітніти 4 місяці, 6 місяцівНе можу завагітніти 4 місяці, 6 місяців, чи варто йти до лікаря і бити тривогу? Швидше за все, немає. Хоча багато чого залежить від віку жінки та наявності у неї тих чи інших захворювань. Якщо ви знаєте про існування у себе або партнера проблеми, яка може заважати зачаття, то зволікати з візитом до лікаря нерозумно. Якщо ж ви обидва молоді (вам менше 30 років), і у вас в анамнезі є вагітності від того ж партнера, що закінчилися пологами в термін, поспішати і тим більше панікувати не слід.

Напевно складність полягає в тому, що ви просто займаєтеся любов'ю не в дні овуляції (не в середині менструального циклу). А навіть якщо і в серединці, то не потрапляєте на саму овуляцію. Життєздатність жіноча яйцеклітина зберігає не більше 48 годин і вам потрібно встигнути зробити статевий акт бажано в першу добу. В принципі, є чимало випадків настання вагітності і після інтимних стосунків, які сталися до овуляції, але таке можливо не завжди, за кількох умов.

1. Життєздатні сперматозоїди.

2. Піхвова середовище не надто кислотна (в кислотному середовищі сперматозоїди швидко гинуть).

3. Маткові труби добре прохідні.

Ці умови є важливими і в цілому для швидкого настання вагітності.

Якщо у вас не виходить завагітніти 6 місяців, навчитеся визначати овуляцію.

Це можна зробити кількома способами. Найдешевший і простий для виконання в домашніх умовах - це вимірювання базальної температури. Про овуляції каже підвищення температури до 37,2-37,4 градусів, за умови правильного вимірювання температури і відсутності захворювань, які можуть спровокувати цей стрибок. Вимірювання потрібно виконувати щодня, відразу після пробудження вранці, не роблячи зайвих рухів. На основі отриманих даних будується графік. На основі нього можна судити про те, чи є у жінки гормональні порушення, бувають овуляції. Побудований графік за 3-4 циклу можна показати лікарю.

Інший спосіб більш надійний і простий - це тести на овуляцію. Але тут вже доведеться трохи розщедритися, оскільки може знадобитися до 10 тестів. Виконувати їх слід 1-2 рази в день. Поява другої смужки говорить про те, що овуляція нещодавно сталася або ось-ось станеться і саме час спробувати зачати.

І останній спосіб підійде тільки для спостережних жінок. Краще використовувати його в сукупності з першим або другим методом. Це просто спостереження за своїм станом. У середині циклу, після овуляції у жінки може бути підвищене лібідо, з'явитися рясні піхвові виділення, незначний біль у яєчнику, де відбулася овуляція.

Але найефективнішим способом «подлавливания» овуляції є ультразвукове дослідження. Якщо не хочете декілька разів відвідувати лікарню - знайдіть клініку, що спеціалізується на обстеженні своїх пацієнтів на дому. Так, так, і зараз таких чимало. Але обійдеться такий комфорт, звичайно ж, дорожче.

Якщо ж ви вже вмієте визначати овуляцію, але все одно не виходить зачати, задайте лікаря запитання «чому я не можу завагітніти 4 місяці», і він порекомендує аналізи та обстеження, які необхідно пройти. Справа може бути як в чоловічому факторі безпліддя, так і в спаечном процесі в маткових трубах. Друге особливо небезпечно і нерідко закінчується позаматковою вагітністю. Насамперед зазвичай призначаються загальні аналізи крові, сечі, аналізи на статеві інфекції (вони теж можуть перешкоджати настанню вагітності) і гормони. Обов'язково рекомендується пройти ультразвукове дослідження внутрішніх статевих органів у певні дні менструального циклу. Чоловік же проходить обстеження у андролога - спеціаліста, який займається виключно захворюваннями чоловічої статевої сфери і порушенням чоловічої репродуктивної функції.

Здоров'я вам і швидкого настання вагітності!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua