← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Не можу завагітніти, що робити

Що потрібно робити, щоб завагітніти

Хочу завагітніти, що потрібно робитиНе можу завагітніти, що робити - звертатися до лікаря або спробувати самостійно підвищити ймовірність зачаття? Щоб відповісти на це питання, потрібно з'ясувати що є безпліддя. А безпліддя - це відсутність вагітності протягом 2 років статевого життя без контрацепції, причому обов'язково регулярного статевого життя. Якщо цим питанням спантеличена молода дівчина, ощущающая себе здоровою, то цілком можна почати з різних домашніх методів.

Отже, що потрібно робити, що скоріше завагітніти. Перераховуємо з роз'ясненнями по пунктах.

1. Навчитися визначати в себе овуляцію. Це можна зробити в домашніх умовах двома способами (можна також комбінувати). Перший спосіб - це вимірювання базальної температури. Найбільш точний метод - вимірювання температури в прямій кишці. Необхідно щодня вимірювати температуру вранці, відразу після пробудження, при мінімальній фізичної активності. У першій фазі циклу температура в задньому проході менше 37 градусів, за кілька годин до овуляції трохи знижується, а відразу після овуляції підвищується. Після цього моменту у вас є максимум добу, щоб спробувати зачати. Термін життя яйцеклітини не довгий.

Інший варіант дізнатися про овуляції, треба сказати що і більш вірний, це тести на овуляцію. Їх необхідно починати робити приблизно в середині менструального циклу. Кажуть, що ефективніше навіть 2 рази в день, так як тест показує позитивний результат вже після звершення овуляції. А якщо робити тест раз в день, то можна і пропустити той самий сприятливий для зачаття період.

І, нарешті, третій варіант, який найкраще використовувати разом з іншими. Наступ овуляції багато жінок визначають без базальної температури і тестів, за специфічними симптомами. По-перше, це характер виділень. Вони стають тягнуться і більш рясними. По-друге, може трохи тягнути низ живота. У деяких жінок з'являються мажучі кров'янисті виділення. Як правило, посилюється статевий потяг. Дані ознаки можуть зберігатися 1-2 дні, після чого самі по собі зникають.

2. Знати щось на зразок народних способів, що допомагають швидше завагітніти. Ці способи допомагають затримувати в піхву чоловіче сім'я подовше, що дещо збільшує шанси на зачаття. Можна порадити жінкам не ходити відразу після статевого акту в душ, в туалет. Сам статевий акт здійснювати в позиціях чоловік зверху або ззаду. Після статевого акту краще полежати з трохи піднятим тазом, можна підкласти під сідниці подушку. Інтенсивність статевого життя також грає роль. Краще займатися любов'ю інтенсивно саме в середині менструального циклу.

Ще один спосіб, як запевняють деякі жінки, дієвий - це спринцювання до статевого акту слабким розчином соди. Таким чином можна створити в піхву середовище, сприятливе для сперматозоїдів (лужну, у кислотному вони гинуть). Але часто спринцюватися не можна, так як це може спровокувати кандидоз та (або) бактеріальний вагіноз.

Народні цілителі стверджують, що прискорити зачаття можуть відвари трав, приймаються за певними схемами. До цих трав відносяться червона щітка, борова матка, шавлія. Багато жінок зі скаргами «не можу завагітніти» застосовують їх в якості лікування. Наскільки це ефективно медицині не відомо.

3. Забути про вагітність. Так, просто забути про свою нав'язливої ідеї. Деякі дослідження підтверджують, що з-за стресу у жінки знижується фертильність. Найкраще - це виїхати у відпустку кудись в теплі краї. Так вагітність настане набагато швидше. А ще, кажуть, що важлива позитивна енергетика і жінці, що планує вагітність, потрібно частіше бувати серед дітей, хоча б спостерігати за ними здалеку. Але тільки акуратно, дітки можуть переносити захворювання, дуже небезпечні для вагітних, такі як вітрянка і краснуха. І якщо вже виникло непереборне бажання - хочу завагітніти, що робити, та ви вирішили випробувати даний спосіб впливу на свою «енергетику», не забудьте згадати переносили ви коли-небудь ці захворювання. Якщо ні, то ризикувати не варто, дитячі колективи не для вас. Звичайно, можна вакцинуватися, зробити щеплення від даних захворювань, але тоді планування вагітності доведеться відкласти ще на кілька місяців.

4. Вести правильний спосіб життя, підтримувати свою вагу в нормі, не дотримуватися строгих дієт. Хто б що не говорив, але куріння негативно впливає на здатність жінки завагітніти. Якщо ви вирішили стати мамою, в першу чергу, позбавтеся від цієї шкідливої звички.

Нерідко вагітність довго не настає у жінок з помітним надлишком або недоліком ваги. У випадку з недоліком - у жінки знижується кількість вироблення жіночих гормонів, через що вагітність стає неможливою. При надлишках ж ваги можна тільки порадити схуднення, але не різке.

Спробуйте наші рекомендації. Напевно у вас все вийде!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua