← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Не можу завагітніти допоможіть

Не можу завагітніти, що робити?

Я не можу завагітніти допоможіть порадою«Не можу завагітніти, допоможіть» - в голосі звучить розпач і страх. Що ж робити і як далі жити, коли розбиваються найсвітліші мрії про прекрасну і дружній сім'ї, де є мама, тато і улюблені діти. Іноді жінка не може завагітніти рік - другий, іноді - боротьба за материнське щастя триває більше десяти років. І вже повірте, це одне з найбільш важких життєвих випробувань.

Причини жіночого безпліддя

Чому ж часом здорова на вигляд жінка ніяк не може завагітніти? Які захворювання заважають нормального запліднення яйцеклітини?

1. Порушення менструального циклу. Порушення овуляції.

Виявляється, що на частку можливих порушень менструальної-овуляційного циклу припадає майже сорок відсотків з причин, по яких жінка не може завагітніти. Причому невелика затримка місячних або навпаки, короткий менструальний цикл - це ще не показник яких-небудь порушень. Швидше за все, це явище фізіологічне, індивідуальне, і, відповідно, що і період овуляції буде трохи зміщений. Якщо не виходить завагітніти при вкороченні або подовження менструального циклу, то, можливо, що підрахунок овуляційного періоду був зроблений не вірно. Якщо ж затримки не циклічні, не постійні, супроводжуються сильним болем, а наступають не характерні рясні або, навпаки, слабкі місячні, то тут вже можна говорити про серйозні порушення, які необхідно усунути до планування вагітності. Найчастіше, за такими порушеннями ховаються важкі захворювання, з якими треба боротися до повного одужання.

2. Захворювання статевих органів.

За зачаття, по суті, відповідають не тільки яйцеклітина і сперматозоїд, але і яєчники, маткові труби і сама матка. В яєчнику дозріває яйцеклітина і, відповідно, якщо у жінки є проблеми з яєчниками, то яйцеклітина не має можливості бути заплідненої сперматозоїдом. Вона може бути недорозвиненою в фолікулі з якихось причин. Часто причиною відсутності дітей є порушення з боку маткових труб, такі як непрохідність (навіть часткова), спайки маткових труб. Дефекти, пухлини, запалення матки - це теж явні причини неможливості розвитку зародка. До речі, також часто неможливо завагітніти, коли є захворювання шийки матки: запалення, ерозії і інфекції. Шийка матки - це шлях, по якому до яйцеклітини сперматозоїди рухаються, а значить, якщо на цьому шляху вони загинуть під дією бактерій, нездорової мікрофлори, то і яйцеклітина не буде запліднена.

3. Інфекційні захворювання статевих органів.

Молочниця, герпес, бактеріальні інфекції, що передаються статевим шляхом - це вагомий фактор ризику безпліддя у жінки. Часто жінки кажуть: «не можу завагітніти, хоча абсолютно здорова»! Але на присутність дріб'язкової, здавалося б, інфекції абсолютно не звертають ніякої уваги. Всі інфекції обов'язково потрібно вилікувати в період підготовки до вагітності!

У будь-якому випадку, діагностувати те чи інше захворювання можна тільки на прийомі у лікаря, також як і почати повноцінне лікування. Бажано пройти повне обстеження, як етап планування вагітності.

Я не можу завагітніти, допоможіть порадою, досвідчені мами і лікарі! На жаль, відсоток жінок, що страждають безпліддям, зростає кожен рік. Це може бути пов'язано і з екологічними проблемами в світі, і з харчуванням і способом життя сучасних жінок. Стреси, слабка імунна система - фактори, що впливають на здоров'я жіночого організму. «Не можу завагітніти, що робити?» - на жаль, такі питання стали нині непоодинокі. На такі питання можна відповісти так: треба знайти причину безпліддя. І якщо прикласти всі зусилля, причину можна знайти! А сучасні технології в діагностиці та медицині, допоможуть знайти жінці здоров'я і справжнє жіноче щастя навіть в самих безнадійних ситуаціях.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua