← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Не можу завагітніти після завмерлої вагітності

Вагітність після завмерлої вагітності

Як завагітніти після завмерлої вагітностіНе можу завагітніти після завмерлої вагітності - чому, і що робити в такій ситуації? Для того щоб відповісти на це питання, необхідно проаналізувати найпоширеніші причини, які негативно впливають на розвиток плода, призводять до його загибелі. Тоді стане зрозуміло, чому завмерла вагітність може повторюватися з разу в раз або чому зачаття зовсім не відбувається.

Основна причина завмерлої вагітності - це хромосомні відхилення у плода, коли вони несумісні з життям. Така ситуація може виникнути не тільки у жінки старше 35-40 років, коли ризик генетичних відхилень у дитини підвищений в силу віку матері, але і у зовсім молодих дівчат. Внаслідок хромосомної патології зазвичай вагітність переривається у перші 6-8 тижнів після зачаття. Якщо таке сталося один раз, то зовсім необов'язково проходити повне медичне обстеження. Якщо ж ситуація повториться 2,3 рази - тоді необхідно звернутися до лікаря. Якщо вагітність завмерла у вас з такої причини, то для настання наступної ніяких перешкод немає (якщо партнер той же і зі здоров'ям без змін у негативну сторону). І на питання про те, коли можна завагітніти після завмерлої вагітності можна сміливо відповісти, що практично відразу ж. Але тільки бажано ще під час планування, до зачаття почати пити фолієву кислоту. Цей мікроелемент допомагає знизити ризик хромосомних відхилень у плоду. Між тим як в продуктах фолієва кислота міститься в мінімальних кількостях, недостатніх для майбутньої мами.

Перестати розвиватися вагітність може і з-за різних інфекційних захворювань. Це можуть бути як інфекції, що передаються статевим шляхом (особливо якщо зараження відбувається безпосередньо в першому триместрі), так і ГРЗ, ГРВІ та інші. Саме тому майбутній мамі в перші тижні виношування малюка потрібно уникати великих скупчень народу, не ходити без великої необхідності в поліклініку, дитячі установи і т. д. А що стосується статевих інфекцій, то на них треба обов'язково перевірятися ще до вагітності і пролікуватися по можливості. До речі, певну небезпеку представляє і такий поширений серед жіночого населення дисбактеріоз піхви, або як його правильно називати - бактеріальний вагіноз. Якщо у вас трапилася завмерла вагітність через інфекції, і вона залишилася не пролікованої, то цілком можливо, що завагітніти в наступний раз буде дуже складно, але що ще страшніше - ситуація може повторитися, і ембріон загине...

Гормональні порушення. Захворювання начебто гіперпролактинемії, ожиріння, ендометріоз можуть бути маркерами можливих проблем із зачаттям і виношуванням. Нестача прогестерону - ще одна часта причина завмерлих вагітностей і викиднів. Лікуванням займається лікар гінеколог і ендокринолог. Вагітніти раніше проходження лікування небажано, та і навряд чи вийде... При істинної гіперпролактинемії овуляції можуть зовсім бути відсутнім.

Аутоімунний фактор. У деяких жінок можуть вироблятися антитіла до власної дитини. Якщо причиною вашої завмерлої вагітності став антифосфоліпідний синдром, це значить - без лікування не обійтися. Вагітність може наступити, але тільки закінчиться вона так само жалюгідно. При антифосфоліпідному синдромі у судинах плаценти утворюються тромби, в результаті чого до дитини перестають надходити живильні речовини і кисень, він гине.

Якщо ви входите в ту категорію жінок, у яких не раз з невідомих причин ембріони перестають розвиватися, про те, як завагітніти після завмерлої вагітності думати рано. Потрібно пройти повне обстеження. Потрібно здати аналізи на всі інфекції, що передаються статевим шляхом, здати кров на антитіла до хоріонічного гонадотропіну і фосфоліпідів для виключення імунологічних факторів, здати коагулограму (аналіз на згортання крові), зробити УЗД матки, проконсультуватися у генетика (визначити кариотипы подружжя), так як є деякі генетичні відхилення, які можуть призводити до завмирання вагітності. І це мінімальний набір аналізів і обстежень. Також доведеться здати загальні аналізи крові, сечі, зробити флюорографію при необхідності.

При своєчасному зверненні до лікаря і лікування ви обов'язково знайдете вихід із ситуації і напевно зможете самі завагітніти і виносити малюка.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua