← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Не можу завагітніти другою дитиною

Якщо не виходить завагітніти другою дитиною

Не виходить завагітніти другою дитиноюНе можу завагітніти другою дитиною - цю скаргу нерідко чують гінекологи. Причини цього можуть обчислюватися десятками. В якості прикладу ми наведемо лише найбільш поширені. А також позначимо в якому разі необхідно відвідати лікаря, а коли достатньо просто продовжувати спроби завагітніти без медикаментозної і лікарської допомоги.

Отже, діагноз безпліддя ставиться при ненаступлении вагітності протягом 2 років регулярного статевого життя без контрацепції. Для жінок старше 35 років цей термін може бути на 1 рік коротший. Справа в тому, що овуляція настає у жінки не в кожному менструальному циклі, і чим жінка старша, тим рідше. Тому, хвилюватися, що не виходить завагітніти другою дитиною протягом 3-4 місяців, тоді як з першим вийшло в перший же цикл без оберігання не варто. Якщо партнер у вас той же, у вас зі здоров'ям все в порядку - нехай все йде своєю чергою. Чимало жінок мріє про погодках і починають планування вагітності ще під час грудного вигодовування. У цьому випадку ймовірність овуляції, і як наслідок зачаття, ще менше, так як гормон пролактин тимчасово блокує дітородну функцію.

До речі, чималу роль відіграє і психологічний стан жінки. Якщо вона зациклена на вагітності (можна представити як відчуває себе чоловік в такій ситуації!), то, як не дивно, запліднення може довго не наступати без всяких причин. А як тільки жінка трохи розслабляється, забуває про своєї нав'язливої ідеї, виходить завагітніти дуже швидко. Тому лікарі рекомендують всім таким парам відпустку, відпочинок.

Якщо ж нічого не допомагає, вже і народні методи (зразок стояння на голові після статевого акту прийому шавлії і борової матки та визначення овуляції за рівнем базальної температури) випробувані, пора звертатися до лікаря. Вам призначать здати загальні аналізи, можливо аналізи на деякі гормони і обов'язково УЗД внутрішніх статевих органів у певні дні менструального циклу. В подальшому може знадобитися процедура фолликулометрии. За допомогою неї можна на 100% точно передбачити день настання овуляції, а отже - значно збільшити ймовірність зачаття. Можна спробувати скористатися тестами на овуляцію (вони дуже схожі на тести на вагітність) для визначення сприятливих для зачаття днів.

Ще один непоганий і дуже простий метод стимуляції овуляції - це прийом оральних контрацептивів протягом 3-4 місяців. Далі відміна препарату, вагітність настає в тому ж циклі, якщо статеве життя регулярна і обидва партнери здорові. На «скасування» вагітність настає дуже швидко, про це знають гінекологи. Можете не турбуватися про негативний вплив нещодавно скасованих препаратів на плід, ніяких наслідків не буде. Але потрібно враховувати і те, що деяким категоріям жінок оральні контрацептиви протипоказані. Наприклад, не варто пити комбіновані оральні контрацептиви жінкам старше 35 років і выкуривающим більше 10 сигарет в день, так як у них це різко збільшує ризик серцево-судинних захворювань.

Якщо ж питання «хочу завагітніти, але не виходить, що робити?» постало руба. Потрібно робити щось швидко (наприклад, у випадку жінок старше 35-38 років), то завжди залишається можливість проведення процедур ЕКО чи ІКСІ. Звичайно, це дорогі процедури. Але на що не підеш заради довгоочікуваного дитини?Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua