← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Не можу завагітніти

Чому не виходить завагітніти

Я не можу завагітніти, що робитиНе можу завагітніти - у чому може бути причина? На жаль, чимало навіть дуже молодих дівчат не можуть стати матерями так скоро, як цього хочеться. Виною тому наш спосіб життя, авітаміноз, погана екологія, але здоров'я зіпсувати дійсно дуже легко. Жіночий організм - структура дуже тонка. Давайте розглянемо основні причини безпліддя, а також відповімо на нагальне питання - я не можу завагітніти, що робити, до кого за допомогою звертатися.

Почнемо з того, коли потрібно задуматися про цю допомогу. Лікарі радять не менш, ніж через рік у випадку з молодою жінкою, у якої немає на обличчя явних проблем з репродуктивним здоров'ям. Менструації приходять вчасно. Відвідати лікаря-гінеколога з метою огляду і складання простих аналізів буде незайвим, але починати повне обстеження поки рано. Не наступати вагітність протягом декількох місяців може тільки тому, що статеві акти не потрапляють на період овуляції, яка, до речі, також відбувається не кожен місяць, що ще більше зменшує шанси на настання вагітності. Ось чому я не можу завагітніти вирішать багато дівчата, дізнавшись про цю особливості жіночого організму, але як можна збільшити шанси? Насправді, досить просто. Причому навіть не відвідуючи лікарів. Можна навчитися визначати овуляцію самостійно. Найпоширеніший спосіб - регулярне вимірювання базальної температури вранці. Її стрибок вгору, вище 37 градусів у здорової жінки репродуктивного віку означає овуляцію. Зазвичай до температури додаються й інші симптоми, начебто неприємних відчуттів внизу живота, підвищення сексуального потягу, рясних виділень із піхви (прозорих, слизових). Якщо вимірювати температуру бажання немає, можна придбати тести на овуляцію і робити їх приблизно з 12 дня менструального циклу (при 28-30 денному менструальному циклі).

Народні методи збільшення ймовірності вагітності полягають у вживанні відварів з трав борова матка, червона щітка, шавлія. Кажуть, що вони допомагають повернути жіноче здоров'я. Механізм їх дії не зовсім зрозумілий. Зате деякі з цих трав цілком можуть спровокувати сильне маткова кровотеча. Тому пити їх під час менструації ні в якому разі не можна.

Інший спосіб збільшити шанси завагітніти полягає в спринцюванні содою. Звичайно ж, це найбільш актуально для жінок, які страждають молочницею, яка також може в деякому сенсі провокувати безпліддя. Але спринцюватися часто не можна, від кандидозу може бути таким чином на час і позбудетеся, але такі дії можуть призвести до не менш неприємним бактеріального вагінозу. І третій спосіб - зручні пози. Приймайте під час статевого акту і після пози, які сприяють швидкому просуванню сперматозоїдів до шийки матки. І ні в якому разі не користуйтеся лубрикантами. Вони можуть погано позначитися на рухливості сперматозоїдів, привести до їх загибелі.

Якщо не виходить зачати після завмерлої вагітності

Тим хто роздумує чому не можу завагітніти після завмерлої вагітності необхідно звернутися до лікаря. Так, завмерлі вагітності найчастіше трапляються не з причини якого-небудь хронічного захворювання матері, а з-за серйозних хромосомних відхилень у плоду або через раптово почався інфекційного захворювання у матері. Однак ті ж інфекційні захворювання, перетекшие у хронічні, можуть призводити до безпліддя. А тому жінці, у якої відсутня вагітність при статевого життя без контрацепції протягом року, потрібно відвідати лікаря і пройти обстеження. Так як для кожної жінки зі скаргою не можу завагітніти, причини цього свої. Це може бути і непрохідність маткових труб, і відсутність овуляції, і «подружня несумісність» та багато-багато іншого.

Якщо не виходить зачати після успішної вагітності та пологів

Причини цього можуть бути різними. Зазвичай простіше йдуть справи, якщо жінка намагається завагітніти від того ж статевого партнера, від якого у неї перший дитина. В такому випадку можна виключити ймовірність того, що у жінки виробляються антитіла проти сперматозоїдів чоловіка. Швидше за все, справа в фізіології, хронічних захворюваннях, а може бути - і у віці.

Щодо віку. Багато жінок до останнього відкладають вагітність, особливо якщо вже є одна дитина. Правильно це чи ні - судити не етично. Але можна сказати напевно, що жінці в 35-38 років буде завагітніти складніше, ніж 25-річної. У жінки з кожним місячним циклом, з кожним роком знижується овуляторний запас. Овуляції відбуваються все рідше і рідше, а скарги не можу завагітніти другою дитиною звучать все частіше і частіше. Хоча і в цій ситуації можна знайти вихід - ЕКЗ, ІКСІ, але процедури це недешеві, і рідко у кого виходить завагітніти з першої ж спроби.

Крім того, з віком у жінки не стає менше хронічних захворювань. Запальні процеси в області малого тазу можуть призвести до утворення спайок в маткових трубах, їх непрохідності, а в підсумку - до безпліддя або позаматковими вагітностей.

Також не варто обходити увагою і чоловічий фактор безпліддя. Чоловічим репродуктивним здоров'ям займає лікар-андролог. Найчастішою причиною чоловічого безпліддя стають малорухомі сперматозоїди або невелика концентрація живих сперматозоїдів. Але практично всі ці відхилення піддаються корекції, якщо вчасно почати лікування.

У даній статті ми не розповіли і про половину можливих причин, за яких пацієнтки скаржаться лікарів «не можу завагітніти 6 місяців, рік, 2 роки»... Нерідко причина безпліддя навіть після обстеження залишається нез'ясованою і доводиться тільки сподіватися на долю.

Але в будь-якому випадку, не втрачайте надію. Медицина стрімко розвивається, з'являються нові методики лікування різних причин безпліддя. Головне - вчасно схаменутися і знайти грамотного лікаря.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua