← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Не виходить завагітніти, що робити

Якщо не виходить завагітніти, то що робити?

Не виходить завагітніти, що робитиНе виходить завагітніти, що робити? - це питання досить часто звучить у кабінетах у гінекологів. І часто в цій ситуації бувають винні самі жінки, не дуже стежили за своїм здоров'ям і здоров'ям свого партнера (або партнерів). Тому, ми розглянемо основні причини, чому не виходить завагітніти при статевого життя без контрацепції, які існують профілактичні заходи і як діяти в ситуації, якщо ніякі народні засоби не допомагають завагітніти.

Причини невдач

1. Інфекції, що передаються статевим шляхом. Ще зі школи нам розповідають про те, що любов повинна бути безпечною. Але чи багато хто з нас прислухалися до рекомендацій гінекологів і використовували презервативи? Найчастіше, коли любиш, забуваєш про безпеку. Визначити ж у себе захворювання можливо не завжди. Всім теоретично знайомі симптоми нездужання, як то виділення з неприємним запахом, свербіж, різні висипання з'являються далеко не при всіх захворюваннях. Найчастіше визначити свою «заразність» можна тільки здавши спеціальні мазки і аналізи крові. Страшні інфекції тим, що призводять до розвитку запальних процесів у внутрішніх статевих органах. Таким чином можуть виникати і спайки в маткових трубах, найстрашнішим наслідком чого стає навіть не те, що не виходить зачати дитину, а позаматкова вагітність.

2. Надлишок або недолік ваги. Багато з нас мають нормальний для свого росту і віку вагу? Що ми розуміємо під нормальним? Відніміть від свого зросту в сантиметрах 110 і отримаєте ідеальний вагу. Допускається відходження від цієї ваги в бік збільшення на 10 кілограмів. Якщо розбіжності є в більшу чи в меншу сторону - пора або поповніти, або схуднути, так як проблеми з вагою можуть бути причиною безпліддя.

3. Непрохідність маткових труб. Може виникати із-за згаданих вище інфекцій, в результаті оперативних втручань та інших факторів, що провокують запальні процеси. Непрохідність маткових труб стає причиною прикріплення заплідненої яйцеклітини для подальшого розвитку поза матки (в черевній області, матковій трубі або яєчнику), тобто розвитку позаматкової вагітності.

4. Чоловічий фактор. Не тільки жінка може стати причиною відсутності дітей в сім'ї. Якщо не виходить завагітніти, то слід перевірити і здоров'я чоловіка. Часто буває, що в спермі міститься недостатня кількість живих сперматозоїдів, або їх рухливість обмежена. В зв'язку з цим ймовірність самостійного зачаття може бути дуже низька. Після проведеного обстеження все стає ясно. Цілком можливо, що потрібна буде штучна інсемінація жінки для підвищення вірогідності зачаття. А перед цим проведення лікування чоловіка. Хочеться відзначити, що патологія може бути викликана величезною кількістю причин, серед яких навіть банальна свинка - захворювання, яке переносять багато дітей.

5. На п'яте місце ми поставимо таку причину, як несумісність подружжя. Насправді, такого терміна в медицині немає. Але бувають ситуації, коли сперматозоїди певного чоловіки гинуть в піхву жінки. Агресивна мікрофлора призводить до загибелі сперматозоїдів. Діагностувати цю особливість можна за допомогою спеціальних тестів (проводяться лікарем).

Але що робити, якщо не виходить завагітніти, хоча лікарі стверджують, що все в порядку? Швидше за все, ви просто не потрапляєте на день овуляції. Ми наведемо кілька простих способів збільшити ймовірність настання зачаття.

1. Визначення овуляції і активні заняття любов'ю в сприятливі для зачаття дні. Визначити овуляцію можна кількома способами. Найпопулярніший спосіб - вимірювання базальної температури. Проте використання цього методу вимагає деяких навичок. Наприклад, не всі знають, що мізерне зниження температури в середині циклу буває як раз перед овуляцією і те, що прийняття алкоголю може спровокувати підвищення температури поза овуляції. Якщо боїтеся помилитися і не хочете щодня вимірювати ректальную температуру - запасіться тестами на овуляцію. Коштують вони не набагато дорожче, ніж тести на вагітність. Позитивний результат (2 смужки) означає те, що овуляція тільки що відбулася або відбудеться в найближчі години. Також можна визначити овуляцію на ультразвуковому дослідженні. Однак метод виходить дуже витратний у всіх відносинах. В даній ситуації, коли діагноз безпліддя не варто, ходити на УЗД з цими цілями зовсім необов'язково.

2. Підбір позу для статевого акту. Якщо не виходить завагітніти, варто поміняти звичну позу при статевому акті (якщо така поза є). Може бути причиною невдач є і те, що сперма не затримується в піхву. Лікарі рекомендують як найбільш ефективні пози, коли чоловік знаходиться позаду, а жінка лежить на животі, підклавши під себе подушку. Після інтимного контакту вставати і сідати не варто. І вже тим більше не варто йти у ванну кімнату або в туалет.

3. Якщо ваш лікар не буде проти, то можете спробувати засоби народної медицини. Багато жінок дуже хвалять чудодійні властивості наступних трав: борова матка, червона щітка, шавлія. Офіційна ж медицина рекомендують пропити 3-4 циклу оральні контрацептиви (якщо немає протипоказань), після цього яєчники починають працювати ефективніше», вагітність настає швидше, як правило.

Що робити, якщо не виходить завагітніти, використовуючи всі перераховані рекомендації? Пам'ятайте, що діагноз безпліддя ставиться лікарем тільки в тому випадку, якщо пара жила регулярним статевим життям без контрацепції протягом щонайменше року, і за цей проміжок часу зачаття не відбулося. В такому випадку обох партнерів ретельно обстежують для знаходження причини безпліддя. Якщо всі спроби марні, і знаходяться серйозні причини (пов'язані зі здоров'ям), що заважають стати батьками, залишається варіант з ЕКО чи ІКСІ, також можна спробувати скористатися допомогою сурогатної мами або всиновити малюка. Одним словом, все у ваших руках!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua