← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Нетримання сечі після пологів

Причини і лікування нетримання сечі після пологів

Нетримання сечі після пологівНетримання сечі після пологів - досить часта проблема. Які основні причини її виникнення, в чому полягає лікування та яким лікарем проводиться?

Звичайно, патологія це неприємна, але не смертельна. Фізичного стану нетримання ніяк не шкодить, але психологічному... Багато жінок і не підозрюють, що нетримання сечі після пологів лікування може мати консервативне, якщо процес не запущений, терплять і соромляться сходити на консультацію до лікаря. Ось вам і післяпологові депресії, стреси, аж до руйнування сімей. Нерідко нетримання неприємно проявляється в процесі статевого акту, що позначається на якості інтимного життя. Отже, хто ж має підвищену ймовірність виникнення даної патології.

По-перше, це безсумнівно жінки. Вони страждають нетриманням сечі в кілька разів частіше за чоловіків. Крім того, підвищений ризик виникнення патології мають неодноразово народжували жінки, ті, хто пережив травми м'язів тазового дна і промежини (тобто після важких пологів), жінки у період менопаузи (пов'язано з низьким рівнем естрогену). Чималу роль грає і спадковість.

Існує кілька різновидів нетримання. Найбільш часто зустрічається у жінок стресове нетримання сечі. Тобто, коли сеча виділяється при кашлі, фізичному навантаженні, різкому русі. Визначається ця патологія гінекологом дуже просто. Спочатку лікар проводить гінекологічний огляд жінки для виявлення можливих захворювань статевої сфери, які також можуть бути причинами цієї неприємності. Потім лікар просить жінку покашляти. Якщо виділиться хоча б крапля сечі - значить, мова йде саме про стресовому нетриманні.

Лікування патології знову-таки залежить від її типу, причин, а також супутніх захворювань і станів, що її провокують. У легких випадках буває досить регулярно робити вправи Кегеля для м'язів тазового дна. Як показує статистика, це метод добре працює і не вимагає майже ніяких фізичних зусиль. Якщо проблема виникає з причини часто наповненого сечового міхура, то лікуванням займається уролог. У деяких випадках, коли причиною цього є не інфекція, а індивідуальні особливості організму, може бути призначено медикаментозне лікування. Якщо причина в опущенні матки, піхви проводиться хірургічне лікування - відновлюється нормальне положення органів малого тазу. Нерідко нетримання сечі після пологів лікується комбінованими методами (хірургічний + медикаментозний).

Одним словом, не сподівайтеся на те, що все само утворюється. Нетримання саме по собі не проходить, потрібно шукати його причину і викорінювати. І чим більше ви будете затягувати з лікуванням, тим довше і складніше буде позбутися від цієї напасті.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua