← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Нетримання сечі при вагітності

Чому виникає і як лікувати нетримання сечі під час вагітності

Нетримання сечі при вагітностіНетримання сечі при вагітності зустрічається суцільно й поруч. І тим вище ризик виникнення цієї проблеми, чим старше майбутня мама, і чим більше у неї було в минулому вагітностей та пологів. Основних причин виникнення цієї неприємності 2 - гормональний фон (підвищення прогестерону) і ослаблення сфінктера сечового міхура, яке відбувається, в тому числі, і з-за механічного тиску матки. Крім того, майбутні мами знаходяться у зоні ризику щодо загострення запальних процесів сечовидільної системи за різних інфекцій. Часто це трапляється з тими жінками, у яких в минулому бував цистит, пієлонефрит, є ІПСШ.

Під час вагітності ніякого лікування не проводиться, якщо причина нетримання - не хвороба і не запальний процес. Найчастіше, після пологів це проходить, або ж конфузи трапляються набагато рідше. Але тоді вже можна подумати і про ефективне, хірургічному лікуванні. А нетримання сечі під час вагітності лікується дотриманням нескладних правил і вправами Кегеля (для м'язів промежини та тазового дна). Саме просте і ефективне, що можна робити регулярно - це періодично напружувати «інтимні м'язи». Щоб навчитися, зрозуміти як це робити, спробуйте при сечовипусканні призупинити цей процес. Так можна наочно зрозуміти які слід напружувати м'язи. Для іншого простого і ефективного вправи знадобиться тенісний м'ячик. Його необхідно помістити між ніг і пробувати з ним ходити.

Нерідко значно поліпшити ситуацію допомагає коригування добового питного режиму. Потрібно постаратися не пити у великій кількості рідина за годину і менше до сну. А протягом дня по можливості частіше відвідувати туалет. Але зменшувати кількість вживаної рідини не можна. Є застарілі рекомендації про те, що пити вагітним можна не більше 800-1000 грамів рідини в добу - це не правда, є навіть не марним радою, а небезпечним. 1,5-2 літра в день - норма. Влітку може бути трохи більше. Одним словом, майбутня мама повинна пити стільки скільки захоче.

Багато жінок, щоб уникнути неприємностей користуються одноразовими прокладками. Робити це необхідно тільки за великої необхідності, так як часте використання гігієнічних прокладок може спровокувати кольпіт, а він в свою чергу інфікування плодових оболонок і в результаті викидень або передчасні пологи з-за розриву плодових оболонок.

До речі, про навколоплідних водах. Якщо ви помітили у себе підозрілі виділення і не можете зрозуміти - води це, білі з піхви або сеча - слід сходити на огляд до гінеколога і зробити спеціальний тест, за допомогою якого можна визначити склад виділень і відповідно зрозуміти причину.

Дещо полегшити стан можна за допомогою допологового бандажа. Його регулярне правильне носіння дозволяє дещо послабити навантаження на сечовий міхур, відповідно скоротити кількість позивів до сечовипускання. Також не варто забувати і про те, що нерідко нетримання сечі при вагітності виникає з причини захворювань сечовидільної системи. Як правило, симптомами цього є прискорене і хворобливе сечовипускання, в деяких випадках в сечі може з'явитися домішка крові. Крім того, запальний процес визначається і за результатами аналізу сечі, який майбутні мами здають мінімум 1 раз в місяць. Будьте уважнішими до свого здоров'я!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua