← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Немає місячних і вагітності немає

Що робити, якщо немає місячних і вагітності немає

Що робити, якщо немає ознак вагітності і немає місячнихНемає місячних і немає вагітності, що це може бути, в чому причина? Менструації вважаються одним з показників здоров'я жінки. Наші мами з дитинства нам пояснюють, як важливо, щоб менструації були регулярними. Нерегулярні менструації не тільки доставляють незручність самій жінці (весь час треба носити з собою засоби особистої гігієни, надягати темний одяг), але і можуть бути першим симптомом безпліддя. Отже, що ж робити, якщо немає ознак вагітності і немає місячних - яке обстеження потрібно пройти?

Почнемо з того, що цікаве становище жінки може протікати практично безсимптомно. Токсикоз, швидка стомлюваність і подібні симптоми виникають не у кожної майбутньої мами, тим більш на ранньому терміні вагітності. Тому в першу чергу потрібно зробити тест в домашніх умовах. Якщо немає місячних тест негативний, і ви не плануєте дитини - потрібно зробити УЗД матки і здати аналіз крові на ХГЛ. Це дасть точну відповідь на питання щодо вашого положення. А ось доведено якщо немає місячних і немає вагітності, що робити скаже лікар. Зазвичай при затримці в 1-2 тижні лікар просто відправляє жінку додому чекати менструації. А якщо вона не настає ще протягом пари тижнів, то може призначити препарати, що містять прогестерон, так як саме його нестача, в більшості випадків, служить причиною відсутності менструації. Діагноз «аменорея» (відсутність менструацій) лікар ставить в тому випадку, якщо кровотечі у жінки зникають на кілька місяців.

Причини затримки місячних можуть полягати у гінекологічних захворюваннях, ендокринологічних і неврологічних. Лікар проводить гінекологічний огляд, після чого дає направлення на здачу аналізів крові на гормони (ФСГ, Е2,Прл, ЛГ, ТТГ, Т4, Т3), біохімічний аналіз крові. Хід подальшого обстеження залежить від отриманих результатів. Наприклад, в тому випадку, якщо значно підвищений пролактин (а це може бути причиною відсутності місячних), можуть призначити МРТ, так як нерідко причиною гіперпролактинемії стає аденома гіпофіза. І жінка буде змушена тривалий час приймати певні препарати, які не тільки зменшать розміри цього утворення і призведуть до появи менструацій, але і зроблять можливу вагітність.

Нерідко у сучасних жінок менструації пропадають із-за різкого зниження ваги. Зараз дуже модно бути худими. Але мало хто знає, що зниження ваги до 45 кг і менше призводить до аменореї через зменшення жирового прошарку, в якій утворюється жіночий гормон естроген. Анорексія - це дуже небезпечний стан, що приводить до виснаження організму, серцево-судинних та психічних захворювань, а в важких випадках закінчується летальним результатом.

Тобто жінки повинні побоюватися не відсутність менструацій, як самостійного явища, а тих причин, які до цього призвели.

Якщо у жінки відхилень у здоров'ї не знаходять, але менструації приходять із запізненням, при цьому вагітність не планується, лікар може призначити пероральні контрацептиви. Вони не тільки захистять від небажаної вагітності, але і зроблять менструальний цикл регулярним. Менструації будуть починатися буквально годину в годину щомісяця.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua