← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Немає місячних тест негативний

Якщо тест на вагітність негативний, а місячних немає

Якщо тест на вагітність негативний, а місячних немаєНемає місячних, тест негативний і нічого не болить - може причиною затримки все-таки опинитися вагітність, варто звертатися до лікаря у разі, якщо зачаття можливо і в протилежній ситуації - коли статевих актів зовсім не було?

Отже, у випадку, якщо тест на вагітність негативний, а місячних немає, ми б рекомендували для прояснення ситуації повторити цю домашню діагностику ще через 2-3 дні. Справа в тому, що при пізній тести овуляції, особливо з низькою чутливістю (зазвичай відрізняються невисокою ціною, можуть показати правильний результат не з першого дня затримки, так як рівень ХГЛ росте поступово, і тільки починаючи з 8-10 дня після статевого акту.

Інший варіант, що можна зробити якщо затримка місячних, тест негативний - це здати кров на ХГЛ. Така діагностика більш надійна, ніж домашня. Здати цей аналіз можна без направлення лікаря в будь-якій платній лабораторії, вони є навіть в невеликих містах. Цей аналіз може дати відповідь не тільки щодо вагітності, але й її терміну.

Ще одна неприємна ситуація - це якщо немає місячних, тест негативний і болить низ живота досить відчутно. Зазвичай це є передвісником швидкого початку менструації. Але може бути і ознакою якого-небудь гінекологічного захворювання - міоми матки, запалення придатків і пр. Якщо одночасно з болем підвищується температура - необхідно терміново звернутися до лікаря. З іншого боку, поява болю зовсім не означає, що вагітності немає, нехай навіть і на тесті тільки 1 смужка. Іноді так боліти живіт може при загрозі переривання вагітності на ранньому терміні.

Подібна ситуація - якщо тест негативний, немає місячних, але білі виділення йдуть, це може бути ознакою того, що жінка скоро стане мамою, так як при вагітності збільшується кількість виділень з піхви, так і ознакою гінекологічного захворювання. Рясні білі виділення з кислим запахом і поєднуються з сверблячкою статевих органів - це симптом молочниці.

Залишилося з'ясувати, що робити якщо немає місячних і немає вагітності (підтверджено аналізом ХГЛ, УЗД матки). У цьому випадку лікарі зазвичай радять почекати кілька тижнів. Якщо менструація не почнеться і явної причини такого відхилення немає (наприклад, настання менопаузи, низький вага), можуть призначити препарати прогестерону, після прийому яких починається менструальноподобная реакція.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua