← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Невиношування вагітності на ранніх строках

Причини невиношування вагітності та їх усунення

Причини невиношування вагітності на ранніх термінахНевиношування вагітності - одна з провідних проблем гінекології, поряд з безпліддям. Найчастіше, викидні відбуваються на невеликих термінах, в першому триместрі. Розглянемо основні причини даної патології і чи можна знизити ризик невиношування вагітності.

Найпоширенішою причиною викидня є хромосомні відхилення у ембріона, важкі відхилення які роблять його життєздатними. З цієї ж причини вагітність може просто перестати розвиватися, а ембріон загинути. В даному випадку мова йде про завмерла.

Однак звичне невиношування вагітності причини зазвичай має інші. Наприклад, недолік прогестерону. Намагатися виявити його лабораторним шляхом марно, оскільки точних даних про необхідному для нормального розвитку вагітності рівень прогестерону просто немає. Тому препарати прогестерону призначають всім жінкам, яким поставлений діагноз загроза невиношування вагітності в першому триместрі. А цей діагноз ставиться на підставі скарг майбутньої мами. До них відносяться біль у нижній частині живота, кров'янисті або коричневі (мажучі) виділення з піхви. У другому випадку лікування зазвичай проводиться у відділенні патології вагітності.
З препаратів прогестерону призначається Дюфастон або Утрожестан. Другий вважається кращим. Причому бажано використовувати вагінальні свічки. Таке локальне вплив більш ефективно, так і при токсикозі з блювотою, що не рідкість в першому триместрі вагітності, краще.

Ще невиношування вагітності на ранніх термінах причини може мати, пов'язані з гінекологічним здоров'ям жінки. Наприклад, різко знизить ймовірність спокійного виношування дитини міома матки, деформуюча порожнину матки або множинні міоматозні вузли в матці. Саме тому жінкам з даною патологією і діагнозом звичне невиношування вагітності рекомендують задуматися про видалення окремих вузлів. Проте в даному випадку потрібно ретельно зважити всі за і проти, оскільки після операції на матці залишаться рубці, які можуть розійтися під час вагітності або пологів. До того ж планувати дитини після операції слід не раніше, ніж через рік.

Невиношування вагітності на ранніх термінах можливо з причини різних інфекцій. Є такі інфекції, які у дорослої людини не викликають явних симптомів. Жінка вважає себе здоровою і вагітніє. Під час вагітності знижується імунітет, інфекційні збудники активізуються і можуть погубити ембріон, якого поки ще не захищає плацента. Про що йде мова, про яких інфекціях? Приміром, про вірус герпесу. Саме тому жінка повинна до вагітності пройти обстеження на всі поширені інфекції, які можуть принести шкоду дитині і при необхідності пролікуватися.

Що ж робити, якщо майбутня мати помітила тривожні симптоми можливо наближається викидня? Якщо з'явилися незначні виділення з статевих шляхів - необхідно терміново відвідати свого гінеколога. Причина може бути і не на загрозі викидня, а проблеми з шийкою матки, приміром. Якщо виділення рясні - терміново їхати в стаціонар, так як кровотеча небезпечно не тільки втратою вагітності, але і летальним результатом для самої жінки при великій втраті крові.
Якщо ж відчуваються тільки болі в нижній частині живота, причому біль не носять регулярний характер і не заважають працювати і займатися домашніми справами - цілком достатньо буде прийняти препарат Но-шпа і скористатися ректальної свічкою Папаверину Гідрохлорид. Це препарати, що знижують тонус матки, прибирають спазм. При відвідуванні лікаря потрібно обов'язково поскаржитися на біль, швидше за все, він призначить для підтримки вагітності препарат прогестерону.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua