← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Низьке передлежання плоду

Низьке положення голівки плоду: причини, наслідки

Низьке головне передлежання плодаНизьке передлежання плоду - дуже часто виставляється лікарями-гінекологами діагноз. Небезпечно передчасне опущення голівки дитини в таз або не є патологією і не повинно турбувати?

У нормі дитина опускається до виходу з матки ближче до кінця вагітності, за 1-4 тижні до пологів. Лікар може визначити за допомогою пальпації матки, коли головка плоду розташована низько і нерухома, або слабо рухлива. Сама жінка може помітити, що матка трохи опустилася стало легше дихати, зменшилася печія. Це все норма. Але нерідко жінкам говорять про низьке положення голівки плоду вже в другому триместрі. У такому випадку лікарі ставлять жінкам загрозу переривання вагітності. Хоча для постановки такого діагнозу тільки низька передлежання плода - це недостатньо. У жінки повинні бути скарги. Це може бути тривалий і болісний тонус матки, приміром. Або шийка матки повинна бути скороченою (не більше 2 см) - визначається на УЗД трансвагінальним датчиком. У такому випадку лікування проводиться в стаціонарі, метою є максимально можливе пролонгування вагітності та при необхідності медикаментозна підготовка легень плода до життя поза утроби матері. До певного терміну може бути виконано ушивання шийки матки або використовуватися спеціальне кільце.

Якщо ж низьке головне передлежання плода - це єдиний симптом можливої загрози переривання вагітності, але воно погіршує самопочуття жінки, лікар може рекомендувати різні методи лікування і профілактики. Нерідко при сильному тиску голівки дитини, у жінки може виникнути загострення геморою. Щоб цього не сталося, лікар пояснює жінці - як правильно харчуватися, щоб не було запорів. В першу чергу, рекомендації стосуються частого вживання продуктів, багатих клітковиною, а також вживання достатньої кількості рідини і адекватної фізичної активності. Крім того, позитивну роль відіграє носіння бандажа, це одночасно знижує тиск голівки плоду, а також знижує частоту виникнення тонусу матки.

А як бути з прискореним сечовипусканням? Це складніше, але теж можна вирішити. Наприклад, можна привчити себе не пити відразу багато, а також трохи обмежувати себе в питті безпосередньо перед нічним сном.

Залишилося з'ясувати, які причини низького розташування плоду, чи можна цього уникнути. На жаль, уникнути неможливо, так як винуватцями цього стають анатомічні особливості тазу матері. Але є і приємний момент - незважаючи на ці особливості, багато жінок без проблем доношують своїх дітей до поставленої лікарем дати пологів.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua