← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Небезпечні тижні вагітності

Які тижня вагітності небезпечні

Які тижня вагітності найнебезпечнішіНебезпечні тижні вагітності є в кожному триместрі. У чому конкретно полягають можливі ризики для матері і дитини, і як їх уникнути? Розглянемо ці питання.

Традиційно ризикованими вважаються ті тижні, які за календарем мали бути місячні, але їм перешкодила» вагітність. Беручи до уваги середню тривалість менструального циклу у жінки (28 днів), це 4, 8, 12 тиждень. Тобто найбільш небезпечні тижні вагітності в першому триместрі починаються з першого дня затримки менструації і далі повторюються кожні 28 днів.

Але жінці потрібно дуже уважно поставитися до свого здоров'я не тільки під час цих тижнів, але і всього періоду, протягом якого формуються органи і системи дитини. А це приблизно перші 10-12 тижнів. Якщо в цей період перенести інфекційне захворювання, приймати лікарські засоби, палити, пити алкогольні напої - все це може спровокувати вади розвитку у плода. Крім того, це найбільш небезпечні тижні вагітності, так як саме в цей час у жінок найчастіше відбуваються викидні, та (або) вагітність перестає розвиватися. Причиною цього можуть бути важкі фізичні навантаження, міоми матки (доброякісні пухлини), деформують її порожнину, різні патології ендометрія.

Після 12 тижня зазвичай настає затишшя. Жінки рідше відчувають тонус матки, токсикоз проходить і здається, що все добре. Але приблизно з 16 тижня очікує інша проблема - істміко-цервікальна недостатність («слабкість» шийки матки), яка призводить незабаром, якщо пустити все на самоплив, до передчасного відходження вод та пологах. Якщо пологи відбуваються раніше 24 тижні, шансів врятувати дитину практично немає. Це небезпечні тижні вагітності у другому триместрі вагітності.

Остання третина вагітності загрожує вже іншими патологіями. На перший план виходять проблеми з плацентою, яка, зазвичай у разі інфекційного процесу, може не виконувати на належному рівні своїх функцій. А це значить, дитина буде в прямому сенсі слова голодувати. Небезпечні тижні вагітності у третьому триместрі - з 28 по 32. Саме в цей проміжок часу у жінок нерідко діагностується гестоз (пізній токсикоз), можуть статися передчасні пологи. Це ще один критичний період вагітності.

Якщо у жінки вже були в минулому викидні, передчасні пологи, внутрішньоутробна загибель дитини, вона повинна пам'ятати які тижня вагітності небезпечні конкретно для неї, щоб постаратися не допустити повторення ситуації, і вчасно про це інформувати лікаря.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua