← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Визначення вагітності до затримки

Визначення вагітності до початку затримки менструації

Визначення вагітності до затримкиВизначення вагітності до затримки ще зовсім недавно було практично марним заняттям. Зараз же існує способи, завдяки яким можна дізнатися про своє цікаве положення або навпаки про його відсутність ще за 3-5 днів до передбачуваної затримки менструації. Це може бути дуже корисним як жінкам, які не планують поки дитину (як про це не боляче говорити, але переривання вагітності на ранньому терміні менш травматично), як і тим, хто дуже хоче стати матір'ю. Яким же чином можливе визначення вагітності до місячних - які способи існують для цього?

Тести і аналіз крові на ХГЛ. УЗД

Так, ті тести, які ще зовсім недавно можна було використовувати тільки після затримки менструації, стали більш досконалими, точніше - чутливими. Тести з чутливістю 10 МО/л (прості стрип-смужки теж такі бувають) показують достовірний результат за 3 дні до передбачуваного початку місячних. Достовірний результат у цей проміжок часу можуть показати і менш чутливі тести, але обов'язковою умовою для цього є рання імплантація заплідненої яйцеклітини в стінку матки. Зазвичай імплантація відбувається на 5-10 день після зачаття (вважаємо - овуляції). Якщо ембріончик почав розвиток через 5 днів, то і звичайні тести можуть показати достовірний результат, якщо ж через 10, то тільки чутливі. Хочеться також відзначити сумнівний результат, коли жінка бачить «смужку-привид», тобто другу слабо-рожеву, набагато блідіше першої. Таке може бути при визначенні вагітності до затримки місячних, так як концентрація ХГЛ поки досить низька. При негативному результаті тесту, але велика ймовірність того, що зачаття все-таки відбулося, рекомендується діагностику повторити через декілька днів, після початку затримки чи здати кров на хоріонічний гонадотропін, що набагато достовірніше.

Як правило, аналіз крові на ХГЛ рекомендується робити жінкам, які довго і безуспішно намагаються завагітніти. Крім того, аналіз крові на ХГЛ призначається жінкам, які пройшли через ЕКО чи ІКСІ (при штучному підсаджуванні ембріона в матку), щоб дізнатися прижилася хоча б одна подсаженная яйцеклітина або нічого не вийшло. Дізнатися це можна вже через 10 днів, а то й раніше після зачаття (або підсадки ембріона в матку при штучному заплідненні). Результат аналізу вище 1 можна вважати позитивним. Визначення вагітності на ранній стадії таким чином допомагає лікарю зрозуміти, наскільки правильно розвивається вагітність, чи немає будь-яких патологій. Високий рівень ХГЛ може свідчити про те, що жінка носить двійню, а низький - про загрозу переривання або позаматкової.

УЗД не можна розглядати як метод діагностики вагітності дуже ранніх строків. Лікар може побачити плодове яйце в матці тільки в 5 акушерських тижнів вагітності, тобто - через тиждень після початку затримки. Раніше ж доктор може тільки діагностувати різні ознаки того, що овуляція відбулася, і є хороший пухкий ендометрій, але таке типово для другої половини менструального циклу, навіть коли вагітність не настала. Це один момент. Інший - напевно ви знаєте, що на маленьких термінах ембріон найбільш чутливий до різних шкідливих впливів. Так, не можна під час вагітності, а особливо її першого триместру, робити рентген. УЗД ж хоч і вважається безпечним методом діагностики, але все ж... Одним словом, і таке медичне втручання не повинно здійснюватися без показань, просто за бажанням жінки. Воно до затримки не буде інформативним. Так і приємного в трансвагінальної УЗД мало, втім, як і в абдомінальному. Вище ми описали способи ефективні, безпечні, недорогі і найбільш прості для визначення цікавого положення. А тепер перейдемо до ознаками.

Перші ознаки вагітності

Саме їх намагаються виявити у себе жінки. Токсикоз... Він виникає не у всіх в тій формі, в якій його підносять деякі. Токсикоз може виражатися ледь помітною нудоті і несприйняття деяких продуктів і страв, або навіть в безпричинної втоми.

У майбутніх мам набухають молочні залози, часто навіть помітно збільшуються в розмірах. Проте серйозно розглядати даний ознака до початку затримки не варто, так як у другій половині менструального циклу у всіх жінок молочні залози напружені.

Третій ознака - підвищення температури тіла. Субфебрильна температура може триматися перші кілька тижнів, сильно не докучаючи майбутній мамі. При цьому ознаки захворювань відсутні.

Може спостерігатися прискорене сечовипускання, особливо в нічний час. Але ж це може бути ознакою циститу.

Надто мізерне менструальна кровотеча. Якщо місячні все ж пішли, але не в строк, і тривали занадто мало - 2-3 дні (що нетипово для вас) і були дуже мізерними, темного або світло-коричневого кольору, то цілком можливо, це було не справжнє менструальна кровотеча, а невелика відшарування плодового яйця. Не зайвим буде зробити тест на вагітність або здати кров на хоріонічний гонадотропін.

Пігментація. Зазвичай вона з'являється у другому-третьому триместрі, але може і раніше. Пігментація з'являється зазвичай на обличчі і в області сосків. Раніше визначення вагітності на ранній стадії проводилося саме на підставі цього симптому.

Психологічні ознаки: часта зміна настрою, дратівливість, схильність все драматизувати. Такі якості притаманні багатьом жінкам, особливо тим, що знаходяться в цікавому положенні. З іншого боку, такі ж почуття і стани характерні і при очікуванні вердикту - вагітна чи ні, нервове перенапруження позначається...

Посилення апетиту. Організм таким чином дає зрозуміти, що тепер до свого харчування треба ставитися більш уважно. Їсти за двох, звичайно, не варто, але і сидіти на дієтах дуже шкідливо. Фігурою займетеся пізніше, після пологів.

Біль у нижній частині живота, що тягнуть болі в попереку. Цей симптом часто сприймається як показник наближається менструації. Однак болі зберігаються, а щомісячне кровотеча не починається. Таке буває і при нормально протікає вагітності в самому початку, і при загрозі її переривання. Якщо вагітність довгоочікувана, то при таких симптомах краще бути під лікарським контролем, лікування проводиться за ситуації, найчастіше - це прийом спазмолітиків, не дають довго зберігатися тонусом матки.

Ось таким чином здійснюється визначення вагітності до затримки місячних. Будьте уважні до свого здоров'я, але не будьте занадто недовірливі!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua