← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Визначення вагітності на першому тижні

Визначення вагітності на перших тижнях після зачаття

Визначення вагітності на першому тижніВизначення вагітності на першому тижні після зачаття - можливо це чи слід чекати початку затримки менструації? Незважаючи на можливості нашої медицини і досконале обладнання, дізнатися відбулося зачаття чи ні через 7 днів після цього ймовірного події неможливо. Можна тільки припускати, навіть правильніше - гадати. Але що ж робити, чекати ще тиждень до затримки (якщо вона, звичайно, настане) - довго, значить визначимося з методиками «ворожіння».

По-перше, значно підвищити ймовірність настання вагітності може доконаний факт овуляції, і статевий акт, що стався у цей день. Про настання овуляції свідчать такі суб'єктивні ознаки, як тягнучі або переймоподібні, нерегулярні болі в області матки і придатків, що тягнуться слизові виділення з піхви, не пов'язані ні з якою інфекцією, а також підвищення статевого потягу. На УЗД перед овуляцією спостерігається великий, домінуючий фолікул в яєчнику, якщо він досягає розміру 18 мм і більше, то можна з великою часткою впевненості говорити про те, що овуляція буде в найближчі години. Після овуляції фолікул пропадає, а в позадиматочном просторі від його (фолікула) розриву залишається трохи рідини. Все це може бачити лікар на моніторі. Загалом, якщо ви впевнені в тому, що яйцеклітина дозріває і була готова до зустрічі зі сперматозоїдом, це вже дає досить велику ймовірність настання зачаття.

Набагато точніше можливе визначення вагітності в перші дні після імплантації заплідненої яйцеклітини в стінку матки. На УЗД плідного яйця поки не видно, тільки пухкий ендометрій, також як і лікар при огляді на кріслі не помічає збільшення матки (вона ще й не збільшується). Зате деякі чутливі тести на вагітність вже можуть показувати заповітні дві смужки. Тим більш вірний результат можна отримати, здавши аналіз крові на хоріонічний гонадотропін. І ту і іншу діагностику можна проводити через 10-12 днів після незахищеного статевого акту, що стався в період овуляції.

Приблизно з того ж часу, ще до затримки менструації, може спостерігатися напруження у молочних залозах і навіть хворобливі відчуття, які заважають носити бюстгальтери. Сама груди може дещо збільшитися в розмірах.

Іноді з такого раннього періоду вже проявляється токсикоз. Це може бути не горезвісна блювота вранці, а невелика нудота після вживання їжі або на голодний шлунок, а також раптове неприйняття раніше вживаних продуктів.

Ще простіше здійснюється визначення вагітності на перших тижнях після затримки. Зазвичай жінки купують тести (чутливість вже не грає великої ролі на такому терміні) і вимірюють базальну температуру. Температура вище 37 градусів є одним з ознак вагітності.

Крім того, може виникнути біль внизу живота. Але якщо вона виникає періодично і короткочасна, причому виділень з піхви немає, можна не турбуватися. Таке досить часто трапляється у майбутніх мам на ранніх термінах. Багато цей симптом сприймають як один з ознак наближення місячних.

Крім того, визначення вагітності на перших тижнях можливо і лікарем на огляді, і на УЗД - вже видно плодове яйце. Якщо ж ознаки вагітності є, а на УЗД плідного яйця лікар не бачить, при всьому при цьому, ХГЛ трохи нижче, ніж має бути на даному терміні, доктор призначить більш глибоке обстеження для виключення позаматкової вагітності. Таким чином, визначення вагітності в перші дні важливо не тільки для психологічного спокою жінки, але і для її фізичного здоров'я.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua