← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Визначення вагітності народними методами

Народні методи визначення вагітності

Визначення вагітності народними методамиВизначення вагітності народними методами - правдиво, і кому воно може знадобитися, коли можна придбати тест на вагітність за невеликі гроші в будь-якій аптеці? Відповідь напрошується сам собою - просто для експерименту в умовах, коли немає можливості зробити тест. Ми опишемо найбільш поширені народні способи визначення вагітності, але відразу попереджаємо, що нічого наукового в них немає, це просто розвага. Якщо вирішите поекспериментувати, то всерйоз отримані результати не сприймайте.

Почнемо з.. йоду. Існують 2 методики - вибирайте яка більше сподобається. Перша - необхідно зібрати сечу в пластиковий стаканчик, потім додати до неї 2 крапельки даного розчину. Якщо він рівномірно розподілився, тобто - розчинився, то вагітності немає, а якщо залишився на поверхні - є. Також визначення вагітності за допомогою йоду проводиться таким чином: на папір, змочену сечею, капають 2 краплі йоду, якщо папір вступила в реакцію з йодом, тобто - забарвилася в синій або фіолетовий колір - ви скоро станете мамою, якщо не забарвилася, то зачаття в даному менструальному циклі не відбулося.

Інший підручний засіб, який можна використовувати для тих же цілей, - це сода. Знову-таки нам знадобиться зібрати сечу, далі додати в неї чайну ложку соди. Якщо пішла реакція - на поверхні з'явилися пухирці, вагітності немає, а якщо сода осіла на дні - є. Про даний метод діагностики, визначення вагітності за допомогою соди, ведуться дискусії на численних формах для планують дитини і майбутніх мам, і, само собою, спростувань результатів, отриманих за допомогою соди, дуже багато.

Третій спосіб - самий приємний, ніяких маніпуляцій з сечею не потрібно. Знадобиться власне обручку і волосся. На волосся потрібно прив'язати кільце і підвісити над лівою долонею або над животом. Якщо воно почне рухатися (по колу або з боку в бік) - це означає, що усередині вас зародилася життя, якщо кільце нерухомо - ви не вагітні. До речі, за характером колисання кільця визначають і стать дитини. З боку в бік колыхается колечко на хлопчика, а по колу - на дівчинку. При відсутності обручки і дуже коротких волосся, можна використовувати замість них світлу нитку і голку. Як ви вже здогадалися, результат тут залежить швидше не від становища жінки, а від того, буде в процесі експерименту рука злегка тремтіти.

Так, досить безглузді способи. Але вже краще практикувати такі сучасні, ніж ті, що були в давнину. Наприклад, жінку, подозревавшую у себе вагітність, могли нагодувати несумісними між собою продуктами, а діагноз поставити в залежності від того ставало після цього жінці погано, починав боліти живіт. Якщо так - значить результат позитивний, ні негативний. Можна здогадатися, що такий звірячий спосіб у більшості випадків показував лише те, наскільки «сильна» травна система дами.

Краще скористайтеся перевіреними наукою методами визначення вагітності, тим більше, що вони не менш доступні, ніж сода, йод і обручку.

1. Аналіз крові на ХГЛ.

2. УЗД матки.

3. Тест на вагітність.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua