← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Визначення підтікання навколоплідних вод

Як визначити підтікання навколоплідних вод: різні методики

Як визначити підтікання навколоплідних водВизначення підтікання навколоплідних вод можливе кількома способами. Одні припускають обов'язкову допомогу медичного фахівця, інші можливі для виконання в домашніх умовах. Ми розглянемо різні, найбільш популярні методики, включаючи ті, що здійснюються, взагалі, без будь-якого інструментарію.

Основним ознакою підтікання навколоплідних вод є виділення рідини з піхви під час вагітності. Таке може статися як у другому триместрі вагітності, так і в третьому. При цьому дії лікарів при даній патології різні, залежать від терміну вагітності. Нагадаємо, що основна небезпека полягає в дуже високому ризику інфікування плодових оболонок через надорвавшегося навколоплідного міхура. А це загрожує загибеллю плоду, а при збереженні вагітності - можливо навіть матері.

Як визначити в домашніх умовах, що підтікають навколоплідні води у вагітної? Якщо ви помітили, що живіт став трохи менше, при цьому є рясні виділення з піхви, що посилюються при русі і легкому напруженні - можна скористатися спеціальною гігієнічної прокладкою від фірми «Frautest». Використовувати 1 прокладку можна протягом 12 годин. Результат буде досить достовірним. Якщо він позитивний або сумнівний - потрібно якомога швидше звернутися до лікаря для додаткової діагностики.

Яку проведе діагностику лікар? В першу чергу це буде гінекологічний огляд. За допомогою спеціального інструменту - гінекологічного дзеркала - лікар зможе розглянути шийку матки. Ймовірно, в цей момент він попросить жінку потужити. Якщо з шийки почне рясно виділятися рідина - швидше за все, дійсно плодовий міхур надорван.

Крім того, будь-який сучасний гінеколог знає як визначити підтікання навколоплідних вод за допомогою тесту (визначити pH піхви). У нормі кислотність досить висока, а при виділенні амніотичної рідини стає нейтральною або слаболужною. Проте така ж особливість спостерігається при різних інфекційних захворюваннях.

Є ще один тест на підтікання навколоплідних вод - цитологічний. Виділення з піхви лікар або медична сестра наносить на скло. Якщо після висихання на склі при розгляданні під мікроскопом з'являється візерунок схожий на папороть - швидше за все, це води. Однак інформативність даного методу невелика - близько 80%.

Незайвим буде і проходження УЗД. При підтіканні кількість вод стає менше, у жінки діагностується маловоддя.

Особливо уважними при діагностиці даної патології лікарі повинні бути у випадку, якщо у жінки були діагностовані інфекційні захворювання статевих шляхів, багатоводдя, багатоплідна вагітність, пороки розвитку матки, істміко-цервікальна недостатність. Це фактори ризику передчасного розриву плодових оболонок.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua