← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Опущення матки після пологів

Симптоми і лікування опущення матки після пологів

Опущення матки після пологівОпущення матки після пологів - дуже часте наслідок травм м'язів тазового дна. Симптоми даної патології можуть з'явитися майже відразу після пологів або дати про себе знати через не один десяток років, коли до всього іншого приєднається дефіцит естрогену внаслідок настання менопаузи. Отже, чим загрожує опущення матки після пологів, які симптоми і методи лікування?

Важкі і багаторазові пологи збільшують ризик пролапсу. Так, при легких травмах тазового дна при супутніх сприятливих обставин (жінка не піднімає тяжкості, пологи були одні і т. д.) симптоми опущення матки можуть бути виражені тільки легкої тягне болем у нижній частині живота. Зазвичай ці болі жінки списують на наближення місячні, овуляцію, застуду - що завгодно, але тільки не на опущення матки. Подібні легкі симптоми спостерігаються при першому ступені опущення, коли шийка ще знаходиться всередині піхви, тільки матка зміщена донизу. Визначається легко при гінекологічному огляді. У такій ситуації жінці рекомендують регулярно робити вправи Кегеля і декілька простих фізичних вправ, начебто «велосипеда». Це допоможе запобігти подальше розслаблення зв'язок, завдяки яким утримуються всі статеві органи. Однак, не завжди вправи - це панацея.

При другій і третій ступені опущення матки, коли шийка матки знаходиться в переддень піхви або навіть виходить за межі промежини, необхідне оперативне лікування, причому термінове. В іншому випадку жінку очікують не тільки захворювання шийки матки внаслідок її регулярної травматизації, але й інфекційні захворювання сечостатевої системи, опущення кишечника, нирок, нетримання сечі або складнощі з її відтоком, статеві стосунки стають неможливі і т. д. Зараз широко проводяться за показаннями операції лапароскопічним шляхом, а також через піхву, тобто без розрізу черевної стінки. Якщо жінка дітородного віку, згодом планує вагітність, матку намагаються зберегти, а метою операції стає тільки створення хорошої підтримки для матки, повернення її у вихідне положення. Після операції жінці рекомендується вести економний спосіб життя, ні в якому разі не піднімати тяжкості, щоб уникнути рецидиву. Якщо ж у жінки вже наступила менопауза, то їй може бути рекомендовано видалення матки з видаленням маткових труб і яєчників. Це дозволяє швидко і ефективно вирішити проблему.

Одним словом, якщо вам поставили опущення шийки матки після пологів - не турбуйтеся. Можливості сучасної медицини дозволяють вирішити дану проблему. Головне - не запускати процес. А жінкам, які тільки готуються до природних пологів, хотілося б побажати пройти через це випробування як можна легше. А це багато в чому залежить і від приймають пологи лікаря та акушерки. Підійдіть з усією відповідальністю до вибору пологового будинку і лікаря акушера-гінеколога.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua