← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Набряки при вагітності, що робити

Що робити при появі набряків при вагітності

Що робити, якщо набрякають ноги при вагітності Набряки при вагітності, що робити, як їх прибрати і наскільки це небезпечно - питання, що турбують багатьох майбутніх мам. А занепокоєння з'являється завдяки лікарям, які пояснюють жінкам, що набряки при вагітності можуть бути симптомом гестозу - грізного ускладнення. Але ключове слово тут «можуть». Давайте розберемося, в яких випадках потрібне лікування, яке саме, а в яких достатньо спостереження.

Гестоз, яким загрожують лікарі, це не тільки набряки під час вагітності, але і підвищений артеріальний тиск і білок у сечі. Набряки, як ізольований симптом, у лікуванні не потребують. І неправильно роблять лікарі, які призначають жінкам з набряками сечогінні засоби, різні трави і обмеження вживання рідини. Пити на будь-якому терміні потрібно стільки - скільки хочеться, і набряки ніг при вагітності, скоріше, пов'язані навпаки, із зменшенням кількості рідини, що вживається, якщо при цьому зменшення не скорочується вживання солі. До речі, сіль, яка, по суті, і затримує рідину в організмі, міститься практично у всіх продуктах в тому чи іншому кількості. Багато солі в сосисках, ковбасах, копченостях, лікувальної та лікувально-профілактичної мінеральній воді.

Набряки легко помітити самостійно. Прості «тести»: кільце стало мало, тисне взуття, залишаються сліди від носок. При вираженої набряклості залишаються сліди від пальців після натискання. Але буває, що у жінки патологічна вагітність, але зовсім непомітно набрякають ноги, що робити при так званих прихованих набряках? Пройти звичне для майбутніх мам обстеження - тобто подивитися яка збільшення ваги, обов'язково виміряти артеріальний тиск та здати аналіз сечі. Якщо тиск буде підвищено (неодноразово в стані спокою), в сечі буде білок або лейкоцити, лікар призначить антибіотики та препарати проти артеріальної гіпертензії, дозволені для прийому вагітним жінкам. При таких симптомах лікарі направляють жінок на лікування в стаціонар.

Якщо ж крім набряків нічого не турбує, ви самі можете успішно від них позбутися, дотримуючись відомих правил.

1. Лежати необхідно з трохи піднятими ногами.

2. Взуття не повинна бути тісною і на високому каблуці. Майбутні мами не повинні носити каблук вище 4 див.

3. Слідкуйте за об'ємом рідини, що вживається (не менше 1,5 літрів на добу).

4. Не перебуваєте тривалий час у вертикальному положенні. Тобто не можна довго стояти або сидіти.

5. Не їжте солоне і намагайтеся не досолювати їжу. Ніякої солоної риби, горішків, огірків тощоКористувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua