← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Відійшла пробка, через скільки почнуться пологи

Через скільки почнуться пологи після відходження пробки

Якщо відійшла пробка через скільки почнуться пологиВідійшла пробка через скільки почнуться пологи у жінки? Все індивідуально: у одних це відбувається за 2 тижні до пологів, у друге за тиждень чи декілька днів до знаменної події. Відомі випадки, коли у вагітної відійшла пробка в потужний період.

З чим це пов'язано? Із зміною гормонального фону напередодні пологів. Всю вагітність активно виділяється гормон прогестерон, а, знаменуючи швидке розродження, починає виділятися гормон естроген. Він розм'якшує тканини шийки матки, сприяючи виходу слизової пробки.

Які ще провісники можна очікувати?

  • Опускається живіт. Якщо покласти долоню під груди, і вся долоня буде лежати рівно, а не на животі, значить, дитина вже почав просуватися до виходу і опустився в тазове дно. При цьому пробка може ще не відходити. Жінка може помітити, що тиск матки на ребра стало менше, дихати стало легше. Та й візуально опустився животик дуже помітний не тільки майбутній мамі, але і оточуючим. Але нерідкі випадки, коли живіт помітно опускається вже після початку перейм.

  • Тренувальні перейми. Живіт кам'яніє, твердне, а потім розслабляється. Це відбувається безболісно і нерегулярно.

  • Розм'якшується і змінює позицію шийка матки (діагностується при гінекологічному огляді).

  • Зниження ваги на 1-1,5 кг. Це пов'язано зі зменшенням набряків, виведенням зайвої рідини з організму.

  • Збільшення кількості відвідувань туалету, рідкий стілець без інших ознак кишкової інфекції або отруєння.

Все це свідчить про наближення події, яка назавжди змінить життя жінки.

Якщо відійшла пробка через скільки почнуться другі пологи у жінки? Як правило, перші пологи тривають мінімум 8 годин, а ось другі можуть бути швидкоплинними. Тому між відходженням пробки і початком пологів може пройти всього кілька годин. Така швидкоплинність пояснюється тим, що після перших пологів у жінок шийка матки змикається вже не так щільно, і розкриття зазвичай відбувається швидше. Хоча, бувають і винятки. Наприклад, слабкість пологової діяльності нерідко спостерігається у жінок з міомою матки.

Повторнородящі жінки з легкістю зможуть розпізнати справжні перейми. А як молодим недосвідченим вагітним відрізнити дійсні перейми від неправильних? Якщо перейми повторюються через різну кількість часу - це тренувальні спазми матки. Крім того, вони не стають болючіше, не посилюються. Справжні перейми регулярні і поступово посилюються. Раз в 10 хвилин, потім кожні 5 хвилин, потім 3 хвилини - на цьому моменті пора викликати швидку і їхати в пологовий будинок за малюком.

Пробка виконує захисну роль: вона щільно закриває доступ до плоду, щоб ніякі мікроорганізми не проникли і не заподіяли шкоди. Якщо слизова пробка з цервікального каналу вже відійшла, важливо дотримуватися правил гігієни: не варто приймати ванну, купатися в басейні, морі, займатися сексом без презерватива. Лікарю також потрібно обов'язково повідомити про цю подію.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua