← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Відійшли води, коли народжувати

Відійшли води: що робити?

Якщо відійшли води через скільки народжуватиВідійшли води, коли народжувати, скільки ще є часу? Пологи - процес індивідуальний. Початок пологів може протікати за класичним сценарієм з регулярними переймами і скорочуються проміжками між ними. Однак нерідкі випадки, коли пологи починаються з відходження вод на тлі повного здоров'я. Будь вагітній жінці, що готується до народження малюка, дуже важливо знати, що робити, якщо це сталося.

Насамперед, необхідно пам'ятати: якщо відходять води у вагітних - це завжди означає початок пологів. Традиційна медицина припускає знаходження плода в безводному періоді до 12 години (за умови прозорих вод) без шкоди для здоров'я малюка.

Що потрібно робити, якщо відійшли води через скільки народжувати приблизно? Найголовніше - не панікувати. Ви довгих дев'ять місяців йшли до цієї дати, подумайте про те, що вже скоро ви візьмете на руки маленького чоловічка, вашого маленького синочка чи доньку.

Тепер про конкретні дії.
1. Запам'ятати час, яке у вагітної відійшли води, тобто у вас, щоб повідомити медсестрі в приймальному відділенні і лікаря, який приймає у вас пологи.

2. Дуже важлива характеристика вод - їх колір. Постарайтеся в останні тижні вагітності не носити темний або кольорове білизна, і спати на світлих простирадлах. Це дозволить вам з високою часткою ймовірності визначити колір вод.
У нормі води повинні бути прозорими, допускається наявність білуватих лусочок. Якщо води зеленуваті - вам треба поспішати, допустимий безводний період у такому разі скорочується до шести годин.

3. Коли ви несподівано опиняєтеся в мокрих штанях, досить складно зосередитися, але постарайтеся визначити ще одну важливу річ: кількість відійшли вод. Це не означає, що вам потрібно вимірювати їх кількість в мілілітрах, ви повинні зрозуміти, відійшли води, або тільки «передні». Загальний обсяг навколоплідних вод - близько півтора-двох літрів, передні води - це 250-300 мл рідини (близько склянки). Якщо сумніваєтеся у своїй здатності визначити це, потренуйтеся заздалегідь - вилийте на ноги склянку води і два літри і запам'ятайте відчуття.

При відходженні всіх навколоплідних вод вам потрібно буде встати в так звану «коліно-ліктьову позицію хвилин на 15 для профілактики можливого ускладнення - випадання і затискання пуповини. Звичайно, це робити ви повинні вже в очікуванні швидкої допомоги, або на задньому сидінні машини, що везла вас в найближчий пологовий будинок. Якщо відійшло невелику кількість прозорих вод - можете не дуже поспішати, пара годин у вас є, але якщо вод багато, і, тим більше, вони зеленого кольору - це причина терміново (протягом години-півтори) прибути в пологовий будинок.
Це як раз той випадок, коли варто поквапитися: замість попередньо обраного пологового будинку на іншому кінці міста варто їхати в найближчий. А якщо вам «пощастило» і у вас відійшли води в годину пік, або по дорозі до пологового пробки - сміливо звертайтеся до будь-якого співробітника ДПС, вони зобов'язані забезпечити вам швидкий проїзд до пологового будинку за допомогою спецзасобів.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua