← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Відшарування плодового яйця

Симптоми, причини, наслідки та лікування відшарування плодового яйця

Відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітностіВідшарування плодового яйця - досить часта патологія, що виникає переважно в кінці першого і на початку другого триместру вагітності. В результаті відшарування від хоріона плодового яйця утворюється гематома - порожнина зі скупченням крові. Саме гематома діагностується за допомогою УЗД, і на підставі неї ставлять діагноз «загроза переривання вагітності».

Симптоми відшарування плодового яйця завжди присутні у випадку великої площі відшарування. Це кров'янисті виділення з статевих шляхів і спазматичні болі. Якщо ж гематома зовсім невелика, кілька міліметрів, вона може діагностуватися тільки за допомогою УЗД і є випадковою знахідкою, тоді як жінка вважає себе абсолютно здоровою.

Багато майбутні мами цікавляться які відшарування плодового яйця причини виникнення має, щоб постаратися не допустити розвитку даної патології. Проте однієї конкретної причини не існує. Їх дуже багато. Це і підвищення артеріального тиску, і, можливо, нестача прогестерону, і особливості судин хоріону, і т. д. Тому, краще без необхідності не вивчати що таке відшарування плодового яйця, а вчасно встати на облік по вагітності і вчасно проходити всі рекомендовані обстеження, плюс до цього дотримувати правильний режим праці і відпочинку, правильно харчуватися.

Те, які відшарування плодового яйця наслідки може мати для матері і плоду, залежить від її розміру. Як правило, при відшаруванні понад 40 відсотків (за порівняння з плодовим яйцем) відбувається викидень. При невеликій відшарування з тенденцією до зменшення гематоми, загроз для розвитку плоду немає. Цей діагноз може звучати так - часткове відшарування плідного яйця з формуванням гематоми. При такому діагнозі жінку кладуть в стаціонар і на УЗД стежать за розмірами гематоми. Вони повинні зменшуватися. Коричневі виділення в процесі одужання вважаються позитивним діагностичним критерієм - це виходить «стара» кров, гематома спорожняється. Якщо ж гематома навпаки стає більше, часткове відшарування плідного яйця може стати повною, і станеться викидень.

Що ж стосується лікування, то воно, здебільшого, симптоматичне. Якщо є тонус матки - його знімають за допомогою препаратів-токолитиков. При рясних кров'янистих виділеннях прописують кровоспинні препарати. Також має сенс призначення препаратів прогестерону, краще - Утрожестана, щоб попередити можливу нестачу прогестерону і врятувати плодове яйце з ембріоном.

Від самої майбутньої матері необхідно дотримуватися постільного режиму та припинення статевого життя як мінімум на кілька тижнів. Тільки таке відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітності лікування вимагає на думку сучасних медиків. Головне - зробити все, щоб ніщо не завадило випорожненню гематоми і зменшення її розмірів.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua