← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Овуляції не було, а вагітність настала

Як діагностувати овуляцію та її особливості

Коли настає вагітність після овуляціїОвуляції не було, а вагітність настала - чи можлива така ситуація? Ні, такого бути не може. Так як якщо яйцеклітина не дозріває і не вийшла назустріч сперматозоїду, зачаття неможливе. Інша справа, що овуляція симптоми не завжди дає явні, багато жінок зовсім її не помічають.

Чому так відбувається? Які найбільш поширені помилки в діагностиці? Почнемо з того, що найбільш точним способом визначення сприятливого для зачаття дні є вимірювання базальної температури. Помилки виникають звичайно через недотримання правил цього виду діагностики. Наприклад, не всі жінки вимірюють температуру відразу після пробудження, а адже це дуже важливо, так як рух призводить до підвищення температури. Сам градусник може помилятися, особливо це стосується таких популярних зараз електронних, які показують результат на своєму табло протягом декількох секунд після початку вимірювання температури. При вимірюванні базальної температури краще використовувати звичайний.

Крім того, помилки бувають при діагностиці тестами, якщо не знати як відбувається овуляція і в який термін. Деякі жінки починають тестуватися відразу після закінчення місячних, коли до овуляції ще є кілька днів. Розчаровуються з-за негативних результатів і припиняють діагностику. Плутанина може виникнути і при тривалому менструальному циклі - в 35 і більше днів. В такому випадку, коли жінка вважала, що не зможе завагітніти, може здатися, що зачаття відбулося дивом. Але це ніяке не чудо. Просто для тестування потрібно правильно обчислити строки. Починати діагностику при 28-денному циклі можна приблизно з 11 дня. А коли настає вагітність після овуляції, це трапляється приблизно через 7-10 днів (яйцеклітина до цього терміну закріплюється в матці) можна вже купувати тести на вагітність з високою чутливістю.

І є ще один хвилюючий питання - настає овуляція при вагітності, потрібно оберігатися при статевих контактах під час виношування дитини? Може статися ще одна зачаття? Ні, контрацепції немає ніякої необхідності. Тільки якщо у статевого партнера є захворювання, що передається статевим шляхом, що може завдати шкоди дитині. Якщо ж сім'я здорова, немає інфекцій і загрози мимовільного переривання вагітності, можна насолоджуватися близькістю без всяких страхів.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua